Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAcer, ev eğlencesi için yeni Vero Lazer Projektör Serisini tanıtıyor

  Acer, ev eğlencesi için yeni Vero Lazer Projektör Serisini tanıtıyor

  Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip.

  Acer, ev eğlencesi deneyimlerini geliştirirken çevreye olan zararlı etkiyi azaltan yeni çevre dostu Vero projektörlerini duyurdu. 4K UHD çözünürlüğe ve HDR10 uyumluluğuyla iki yeni model, muhteşem görseller sunarken lazer/LED hibrit ışık kaynağından 4000 ANSI lümenlik artırılmış parlaklıkla etkileyici bir görüntü sağlıyor. Acer Vero HL6810ATV, kullanıcılara, akıllı ev özelliklerine parmaklarının ucunda erişim sağlayan Acer’a özgü bir Android TV[3,4] gömülü dongle tasarımı ile geliyor.

  Vero serisinin sürdürülebilirlik amaçları doğrultusunda performanstan ödün vermeden daha az güç tüketmek üzere tasarlanan yeni lazer projektörler, 30.000[1] saatlik ömrüyle uzun süreli ve tutarlı bir parlaklık sunuyor. Cıva içermeyen hibrit ışık kaynaklarına ek olarak cihazların gövdelerinde tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik (PCR) ve ambalaj için geri dönüştürülmüş kağıt kullanılıyor.

  Acer Vero HL68 Serisi Projektörler: 4K Çözünürlükle Sinematik Seyir ve Oyun Deneyimi 

  Acer’ın yeni projektör seçenekleri ev eğlencesi için Acer Vero HL6810 ve Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörleri içeriyor. Lazer/LED hibrit ışık kaynağıyla 4K Ultra HD (3840×2160) çözünürlük ve 4.000 ANSI lümen özelliğine sahip olan bu modeller, iyi aydınlatılmış ortamlarda bile büyük ekranda yayın yaparken veya oyun oynarken kristal netliğinde görüntüler ve canlı renkler sağlıyor. Ayrıntıların 50.000:1 dinamik kontrast oranı sayesinde en karanlık sahnelerde bile canlı olmasının yanı sıra Rec. 709 renk gamının yüzde 105’ine ulaşma özelliği ile renk doğruluğu hassasiyeti de sağlanıyor. Ayrıca, HDR10/HLG uyumlu bu cihazlar çeşitli içerik türlerine uyacak dört farklı mod aracılığıyla daha geniş bir renk yelpazesi ve parlaklık doğruluğu sunuyor. Acer’ın kişiselleştirilmiş Futbol modunu da içeren bu modeller, bu mod ile daha büyük yüzeylere yansıtılan sahneleri daha gerçekçi ve canlı hale getirmek ve her şey gerçek hayatta gözlerinizin önünde gerçekleşiyormuş gibi hissettirmek için optimize ediyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN