Acer ConceptD 7 Ezel Serisi ile tanışın #CES

0

ConceptD 7 Ezel serisi dönüştürülebilir RTS Studio dizüstü bilgisayarlar içerik üreticilere fikirlerini gerçeğe dönüştürüp paylaşma fırsatı sunuyor. Renkleri doğru bir biçimde yansıtan UHD dokunmatik ekran eğilip dönerek üst düzey esneklik ve rahatlık sağlayan beş farklı modda kullanılabiliyor.

ConceptD 7 Ezel Pro maksimum güç arayanlara ideal bir çözüm sunuyor. Yeni modelde Intel® Xeon işlemci, NVIDIA Quadro RTX GPU, ECC bellek desteği ve Windows 10 Pro yer alıyor.
Ağır iş yüklerine uygun olan ConceptD 7 Ezel ise yakında piyasaya çıkacak 10. Nesil Intel Core H serisi modellere kadar işlemci seçenekleri, NVIDIA GeForce RTX GPU’ları, 32 GB’a kadar DDR4 bellek ve 2 TB NVMe PCIe SSD’ler içeriyor.
Film yapımcılarına, animasyon sanatçılarına, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında çalışan tasarımcılara yönelik ConceptD 700 iş istasyonunda Intel Xeon E işlemci ve NVIDIA® Quadro RTX 4000 modeline kadar grafik işlemci seçenekleri bulunuyor.

Acer bugün, içerik üreticilere yönelik ConceptD PC serisini Windows 10 işletim sistemli yeni dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlar ve güçlü bir iş istasyonuyla genişlettiğini duyurdu. CES 2020 İnovasyon Ödülü’ne layık görülen ConceptD 7 Ezel modellerinde Acer’ın Ezel adını verdiği menteşeler kullanılıyor. Bu menteşeler ürünlerin beş farklı modda kullanılmasını sağlayarak tasarımcıların birlikte çalışmasını, fikirlerini hayata geçirmesini ve paylaşmasını daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyor.

Cevap bırakın