Acer Chromebook Spin 514 tanıtıldı

0

Acer, AMD Ryzen 3000 C-Serisi Mobil İşlemciler ve AMD Radeon grafiklere sahip ilk Chromebook modeli olan Acer Chromebook Spin 514’ü (CP514-1H ve CP514-HH) tanıttı.

Ryzen işlemcilerin gücünü dayanıklı yapı, şık tasarım ve uzun pil ömrüyle bir araya getiren Chromebook, kullanıcıların evden çalışmak ve öğrenmek amacıyla kullandığı tüm uygulamaları en iyi şekilde çalıştırmak için gereken her şeye fazlasıyla sahip. Acer ayrıca, gücünü en yeni AMD Ryzen™ 3000 C-Serisi Mobil işlemcilerden ve Chrome OS’in iş hayatı için sunduğu yeteneklerden alan Acer Chromebook Enterprise Spin 514 (CP514-1W/ CP514-WH) ile kurumsal kullanıcıları da destekliyor.

“AMD Ryzen Mobil işlemciler ile dayanıklı tasarımı bir araya getiren yeni Acer Chromebook Spin 514, evden çalışırken üretken kalmak isteyen kullanıcılar için ideal seçimdir” diyen Acer BT Ürünleri İş Birimi Dizüstü Bilgisayarlar Genel Müdürü James Lin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kullanıcılar, AMD Ryzen Mobile P işlemcilerle çalışan Acer Chromebook Spin 514’ün sunduğu hızlı tepki sürelerine ve yüksek performansa şaşıracak. Ek olarak, the Ryzen 7 3700C işlemciler AMD’den güç alan bir Chromebook’taki grafik performansını3 sunabiliyor. Bu sayede de kullanıcılarımız, en zorlayıcı projelerin dahi üstesinden gelmek için gittikçe çeşitlenen uygulama ve uzantıların avantajlarından yararlanabiliyor.”

Acer Chromebook Spin 514, Acer’ın yeni nesil yüksek performanslı AMD Ryzen Mobil İşlemcilerle çalışan ilk ürünü olma unvanına sahip. Güçlü “Zen” mimarisi tabanlı AMD Ryzen Mobil işlemciler, tutarlı yanıt verme, kolay çoklu görev yönetimi ve uzun pil ömrü sağlıyor. Sonuç olarak, ister dijital içerik servislerini kullanmak ister birden çok uygulamayı aynı anda çalıştırmak veya ofis üretkenlik araçlarını kullanmak olsun, yeni Chromebook’ta tüm işlemler hızlı gerçekleşiyor.

Cevap bırakın