Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımAcer Chromebook 315 tanıtıldı

  Acer Chromebook 315 tanıtıldı

  Uzun pil ömrü, hızlı yükleme süreleri ve parlama önleyici ekranıyla öne çıkan Chromebook 315 (CB315-3H) ile Acer, hareket halinde çalışan kullanıcıların verimliliğini artırmaya odaklanıyor.

  Acer, özellikle ev ya da ofis dışında çalışan yetişkinler, üniversite öğrencileri ve hareket halinde olmayı seven teknoloji tutkunlarına yönelik tasarladığı Chromebook 315 dizüstü bilgisayarını satışa sundu. Esnek çalışma saatlerinde kullanıcıların daimi eşlikçisi olma özelliğiyle dikkat çeken Chromebook 315, güç adaptörüne ihtiyaç duymadan, tek şarjla 12,5 saate varan kullanım ömrüyle kesintisiz ve verimli bir mobil çalışma süresi vadediyor.

  Chromebook 315, gün ışığı kaynaklı yansımaları azaltmak üzere tasarlanan parlama önleyici özelliğe sahip ekranı ile kullanıcılara yüksek performansla sorunsuz bir gün içi kullanım rahatlığı sağlıyor. Modern ve zarif tasarımı, 15,6 inç büyüklüğündeki ekranı, hızlı açılış süresi, basitleştirilmiş arayüz ve hızlı işlemci gibi özellikleriyle de kusursuz mobil çalışma deneyimine katkı sağlayan Chromebook 315, kesintisiz iş yapabilme kapasitesini artırıyor.

  Kullanıcı dostu arayüz, güçlü güvenlik özellikleri, uzun pil ömrü gibi Chrome OS’in sunduğu avantajlarından maksimum seviyede yararlanan Chromebook 315, yaklaşık 8 saniyelik başlatma süresi ile zaman kaybettirmiyor ve üretkenliği en üst seviyeye taşıyor.

  Düşük güç tüketimli ve günlük görevlerde fonksiyonelliği artıran Intel Celeron işlemcisiyle Chromebook 315, kullanıcılar için akıcı bir deneyim vadederken yalnızca 9,5 mm kalınlığındaki ekran çerçeveleri birden fazla dosyanın hızlı ve kolay bir şekilde aynı anda önizlenebilmesine katkı sağlıyor. Cihaz, ek olarak klavyede entegre sayısal tuş takımı ile daha fonksiyonel ve sayısal odaklı kullanıcıların da rahatlığı odağa alınıyor.

  Intel® Gigabit Wi-Fi ve 2×2 MU-MIMO’ya (Çok Kullanıcılı Çoklu Giriş ve Çoklu Çıkış) sahip stratejik olarak yerleştirilmiş Wi-Fi 5 (802.11ac) kablosuz anteni ile Chromebook 315, kablosuz gücü kesintisiz şekilde mümkün kılarak çıtayı yükseltiyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN