Acer, çevre dostu Vero ailesini yeni ürünler ile genişletti

0

Acer, yaptığı açıklamayla tüketicilere, işletmelere ve kurumlara ekolojik ayak izlerini azaltmak için daha fazla seçenek sunarak daha sürdürülebilir bir geleceği destekleme taahhüdüyle bir dizi yeni çevre dostu Vero cihazını duyurdu.

Yeni Vero dizüstü bilgisayarlarda ve hepsi bir arada masaüstü bilgisayarlarda, monitörlerde, projektörde ve çevre birimlerinde, geri dönüştürülmüş (PCR) plastik malzeme, OBP (okyanusla ilişkili plastik) ve geri dönüştürülebilir ambalaj kullanıldı.  Acer, bu cihazların veya bileşenlerinin sökülmesini, tamirini, yükseltilmesini ve geri dönüştürülmesini kolaylaştırarak israfın önüne geçerken, aynı zamanda kullanım ömrünü uzatıyor.

En yeni 12. Nesil Intel® Core™ işlemcilerden güç alan 14 inçlik Full HD ekrana sahip yeni Aspire Vero (AV14-51) önceki nesillerin tüm ekolojik faydalarını sunuyor. Cihaz, özel Arnavut Kaldırımı Gri rengine ek olarak, artık güzel Mariana Mavisi renginde de mevcut. Intel® Iris® Xe grafik kartı ve Wi-Fi 6 desteği ile dizüstü bilgisayar, yaratıcı işlerde hızlı bağlantı isteyen kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. İki adet USB 3.2 Type-A Gen 1 ve bir Thunderbolt 4/USB Type-C bağlantı noktası sunan bu ürün hızlı bağlantı sunar ve dizüstü bilgisayar kapalıyken mobil cihazları şarj edebilir.

15 inçlik Full HD ekrana sahip yeni Aspire Vero (AV15-52), AV14-51 gibi, üretkenlik ve eğlence uygulamalarını desteklemek için en yeni 12. Nesil Intel Core işlemciler tarafından destekleniyor. İki adet USB 3.2 Type-A Gen 1 bağlantı noktası ve bir adet Thunderbolt 4/USB Type-C bağlantı noktası olan bu ürün, hızlı bağlantı sunar ve dizüstü bilgisayar kapalıyken mobil cihazları şarj edebilir. Siyahın yanı sıra geleneksel arnavut kaldırımı grisi renk alternatifi de mevcut.

14 ve 15 inçlik iki Aspire Vero dizüstü bilgisayar da okyanusla ilişkili plastikten yapılmış OceanGlass trackpad’leri ile geliyor.

Cevap bırakın