Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımAcer Aspire R 14 Türkiye’de

  Acer Aspire R 14 Türkiye’de

  1449060758_Acer_Aspire_R14__7_Acer’ın, çeşitli dizüstü bilgisayar ve tablet çalışma modları arasında geçiş yapabilen, ince ve hafif dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı Aspire R 14 Türkiye’ye geliyor.

  Dört farklı modda kullanılabilen R14, geleneksel dizüstü bilgisayar tasarımından vazgeçmek istemeyen ama daha fazla seçenek ve esneklik isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Oyun oynama, paylaşma, görüntüleme veya çalışmayı kolaylaştıran model, verimlilik ve eğlence ihtiyaçları için dört farklı moda kolayca geçiş sağlayan 360 derece çift dönüşlü bir destek barındırıyor: Dizüstü bilgisayar, pad, ekran veya V modu. Modlar özetle şu şekilde;

  Dizüstü bilgisayar modu – çalışma ve üretkenlik için en verimli yol; klavyenin fazla kullanıldığı durumlar için ideal.

  Ekran modu – film izlemek için ekranı yakınlaştırır; aynı zamanda büyük bir fotoğraf çerçevesi gibi de kullanılabilir.

  V modu(^) – uçaklardaki katlanan koltuk tepsileri veya mutfak tezgahları gibi küçük alanlar için tasarlanmıştır.

  Pad modu – bilgisayarınızı tablet olarak kullanabileceğiniz bu mod; internette gezinmek, oyunlar oynamak ve bilgi paylaşımı içindir.
  1449060729_Acer_Aspire_R14__1_

  Güçlü çinko alaşım ve yumuşak kauçuktan üretilen bu cihaz, dayanıklılık ve kusursuz dokunma direnci sunar. Ek olarak, destek tasarımı dizüstü bilgisayar modunda kapağın çerçeve ve kapak arasında hiç boşluk bırakmadan tümüyle düz bir şekilde yatırılabilmesine imkan verir. Ekranın tümüyle düz bir şekilde yatırılabilmesiyle ortak çalışma ve paylaşımlar daha kolay yapılabilir.

  Windows 10 ile gelen R 14 güçlü performans için bir 14” HD (1366 x 768) ekran, Pentium, Core i3, i5 veya i7 işlemciler dahil olmak üzere çeşitli işlemciler ve 12GB’a kadar bellek barındırmaktadır. Bazı modeller görselleri genel olarak zenginleştirmek ve oyun performansını arttırmak için Nvidia GeForce 820M grafiklerini sunmaktadır. Geniş 500GB veya 1TB sabit sürücüler dosyalar, fotoğraflar ve videolar için bol bol depolama alanı sağlar.

  Media Markt’taki dizüstü bilgisayar çeşitlerine göz atmak için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN