Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımAcer Aspire C Serisi masaüstü bilgisayarları duyuruldu

  Acer Aspire C Serisi masaüstü bilgisayarları duyuruldu

  Gücünü Intel® Core™ Ultra işlemciler, Intel AI Boost ve Intel Graphics’ten alan yeni Acer Aspire C Serisi PC’ler, üstün performans ve sürükleyici deneyimler sunuyor.

  Acer, Aspire serisi hepsi bir arada bilgisayar serileri dahilinde, günlük bilgisayar kullanımı ve eğlence için kesintisiz yapay zeka destekli deneyimler sunan iki yeni hepsi bir arada PC modelini duyurdu. 23,8 ve 27 inçlik kapsayıcı ekran seçenekleri, akıllı iş birliği özellikleri ve şık, çok yönlü tasarımlarıyla Acer Aspire C serisi, öğrenciler, hibrit çalışanlar ve aileler dahil olmak üzere çok sayıda kullanıcıya hitap ediyor.

  Intel AI Boost ve yerleşik Intel Graphics’li Intel® Core™ Ultra 7 155U’ya kadar işlemciyle güçlendirilmiş yeni Acer Aspire C24 (C24-195ES) ve Acer Aspire C27 (C27-195ES), genel olarak etkileyici bir performans ve deneyim sağlamak için 32 GB’a kadar çift kanal DDR5 bellek ve 2 TB’a kadar M.2 PCIe SSD[1] desteği sunuyor.

  Hepsi bir arada AI bilgisayarların kullanılabilirliğini daha da yukarı seviyeye taşıyabilmek adına günlük yapay zeka asistanı Copilot gibi verimlilik özellikleri üretkenliği artırmak ve yaratıcılığı ortaya çıkarmak için yapay zekanın gücünden yararlanırken; Intel Unison™ yazılımı ise birden fazla cihaz ve işletim sistemini tek bir ekrana odaklanan entegre bir deneyimde bir araya getiriyor.

  Cihazların 1440p QHD 5.0 megapiksel web kameraları (gizlilik kapağı özellikli) Windows Studio efektlerini ve çevrimiçi toplantı ve sohbetler esnasında istenmeyen arka plan gürültülerini bastırmak için AI gürültü azaltma teknolojisini destekliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN