A3: Still Alive dünya çapında 10 Kasım’da yayında

0

Karanlık ve fantastik bir maceraya hazır mısınız? Android ve iOS oyunu A3: Still Alive dünya çapında 10 Kasım’da yayınlanıyor…

A3: STILL ALIVE, Netmarble Corp.’un yepyeni Karanlık Fantastik Açık Dünya Mobil RYO oyunu 10 Kasım itibarıyla çatışma, savaş ve kargaşa dolu etkileyici dünyasını resmi olarak açıyor. Bu arada yayın öncesinde oyuncular, App Store ve Google Play ile hala ön kayıt yapıp oyunu indirerek çeşitli yüksek değerli eşyaları oyun yayınlandığında alabilir.

A3: STILL ALIVE’ın resmi web sitesi 10.000 oyuncu için açılacak ‘Karakter Adı Rezervasyon Etkinliği’ yapmakta. Web sitesinin etkinlik açılır penceresine giderek, istedikleri oyun içi ismini girmek isteyen ilk 10.000 oyuncu, ‘Karakter İsim Rezervasyon Etkinliğine Katıl’ tıklayarak A3 Radienne Vanguar Coupon ile beraber $100 USD değerinde oyun içi eşyalar alacak. Bu eşyalar şunları içeriyor:

 • 1000 Blue Diamonds (A3: STILL ALIVE’ın premium birimi)
  500,000 Gold
  500,000 Mana Stones
  700x Ethers
  10x Weapon / Armor Enhancement Stone Chest
  10x Accessory Enhancement Stone Chest
  30x Megaphones
  20x ‘Level 2’ Feathers of Protection

Kılıç ve büyünün apokaliptik dünyasında geçen A3: STILL ALIVE Açık Dünya RYO’ların büyük ve yaşayan dünyalarıyla Battle Royale şiddetli savaş türlerini birleştiren mobil oyun. Oyuncular düşmanlarla yoğun hack & slash savaş yaşanan, hep açık Oyuncu vs. Oyuncu (PvP) ortamında dikkatli olmalı ve çeşitli PvP ve Oyuncu Herkese Karşı (PvE) modlarında kendilerini kanıtlamalı.

Cevap bırakın