Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Genel9 yeni iPhone modeli için ilk sızıntı geldi

  9 yeni iPhone modeli için ilk sızıntı geldi

  Apple’ın bu yıl dijital olarak düzenleyeceği WWDC 2020 etkinliğine sayılı günler kaldı. 22 Haziran günü düzenlenecek olan etkinlikte Apple, birçok yeni duyuru yapacak. Her ne kadar bu etkinlikte iPhone ailesinden bir üye beklenmiyor olsa da iPhone cephesindeki sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Daha önce iPhone 12 ile ilgili birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Ancak bu kez 9 yeni iPhone modeli, Avrasya Ekonomi Komisyonu’nun veritabanında karşımıza çıktı.

  iPhone ailesinin 9 yeni modeli ile ilgili ilk sızıntı

  DigiTimes’ta yayınlanan rapora göre Apple, iPhone 12 serisi, Mühendislik Doğrulama Testi’nin ikinci aşamasını haziran ayının sonuna kadar tamamlayacak. Şimdi ise Avrasya Ekonomi Komisyonu sertifikasyon platformunda 9 adet henüz duyurulmamış iPhone modelinin model numaraları ortaya çıktı. Böylece 9 model numarası ilk kez bir arada göründü.

  Ayrıca listede bir de Mac modeli yer alıyor.

  Dosyada ‘Apple markası için akıllı telefonlar’ adında bir başlık bulunuyor ve bu başlıkta 9 yeni model numarası listeleniyor. Bu numaralar şöyle; A2176, A2172, A2341, A2342, A2399, A2403, A2407, A2408 ve A2411.

  Genellikle bu numaralandırmanın fiyat ile doğru orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Yani ailenin en uygun fiyatlı modeli A2176 olacak gibi duruyor. Bu arada telefonların tümünün iOS 13 çalıştırdığı da söyleniyor.

  Ayrıca A2330 model numaralı bir Mac da onaylanmış durumda. Zaten tahminlere göre Apple, WWDC’de yeni bir iMac modeli tanıtacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN