Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknoloji7. Nesil P5 işlemciyle Philips Ambilight TV’ler daha da güçlü

  7. Nesil P5 işlemciyle Philips Ambilight TV’ler daha da güçlü

  Serinin amiral gemisi OLED+908, yeni META OLED panel detayıyla raflardaki yerini alacak.

  TP Vision, 2023’te piyasaya çıkaracağı yeni premium OLEDler, ‘The Xtra’ Serisi modeller ve LCD Ambilight TV’lerle tüketicilerin film, spor, oyun gibi farklı içerik ihtiyaçlarını en yüksek performansla karşılamaya devam edecek.

  2023 sonbaharında 55, 65 inç boyutlarında satışa sunulacak olan OLED+908; 7. Nesil P5 AI işlemcinin ek gücüne sahip en yeni META OLED panel, entegre Bowers & Wilkins ses sistemi ve üç taraflı Yeni Nesil Ambilight sistemini bir araya getirerek benzersiz bir seyir deneyimi sunuyor .

  Yeni META OLED panel, bir Mikro Lens Dizisi katmanı ve META parlaklık artırma algoritması kullanarak yüzde 70 oranında artırılmış, 2100 Nits’lik potansiyel bir tepe ışık çıkışı, geniş bir görüş açısı ve iyileştirilmiş enerji verimliliğini de beraberinde getiriyor.

  1. Nesil P5 AI işlemci, ortam aydınlatma koşullarına uygun optimum performansı garanti etmek amacıyla ekranın parlaklığı, gama seviyesi ve renk tepkisi gerçek zamanlı olarak ayarlanmasını sağlayan V2 sürümlü, geliştirilmiş bir ortam zekasını da beraberinde getiriyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN