7. nesil iPad tanıtıldı

0

Yeni model; güçlü multitasking ve yaratıcılık özellikleri için 10.2 inç Retina ekran, iPad OS, Apple Pencil ve Smart Keyboard desteği ile geliyor.

En popüler ve en uygun fiyatlı iPad modelinde daha da değerli özellikleri bir araya getiren yedinci nesil iPad tanıtıldı. Daha geniş bir ekran alanı ve tam boy Smart Keyboard desteği sunan modelde Retina ekranın yanı sıra Apple Pencil desteği, hızlı A10 Fusion çip, gelişmiş kameralar, sensörler, tasarım, bağlantı özellikleri, kullanım kolaylığı ve tüm gün süren pil ömrü öne çıkıyor.

Yeni iPad, Apple Arcade’deki en yeni oyunlar dahil olmak üzere bir milyondan fazla iPad uygulamasının kullanılabilmesi için yaklaşık 3,5 milyon piksele sahip 10.2 inç ekranla geliyor.

Yaklaşık 3,5 milyon pikseli ve geniş görüntüleme açısı sayesinde yaratıcı ifadeler için canlı bir tuval yaratan yeni 10.2 inç Retina ekranlı iPad, aynı zamanda gelişmiş kamera ve sensörlerden yararlanarak etkileyici artırılmış gerçeklik (AR) deneyimleri yaşatıyor.

Güçlü A10 Fusion çip ile birlikte gelen yeni yedinci nesil iPad, güçlü multitasking özellikleri ve Apple Arcade’de kusursuz oyun oynama deneyimi için, en çok satan Windows PC’ye göre iki kata kadar daha hızlı performans sunuyor.

İddialı taşınabilirlik ve dayanıklılık özellikleriyle tasarlanan iPad, yaklaşık 450 gram ağırlığında. Aygıt, tüm Apple ürünlerinde kullanılan alüminyumla aynı sağlamlığa, dayanıklılığa ve göz alıcı dış yüzeye sahip yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretilen bir kasayla birlikte ilk kez geliyor.

 

Cevap bırakın