7-12 Eylül arasında çıkacak PS4 ve PS3 oyunları

0

PlayStation-4-controller

Türkiye’deki yüz binlerce oyun sever için yılın en önemli günlerine sayılı zaman kaldı. Yılın merakla beklenen yapımları FIFA 16, PES 2016 yakında final sürümleri ile PlayStation platformunun ateşini yükseltecek. Ancak öncesinde Sony PlayStation 4, PlayStation 3 ve PS Vita sahipleri için yine heyecan dolu bir hafta başlıyor! Bu yıl yeni oyun yayınlama rekorları ile tutkunlarını büyüleyen Sony PlayStation platformları için yine birbirinden iddialı oyunlar için sahneye çıkma zamanı!

Resmi yayınlanma tarihleri 7-12 Eylül arası olarak gösterilen Sony PlayStation oyunlarını bir araya getirdik. İlgili tarih aralığı için en çok dikkat çeken oyun ise mobil platformlarda ve PC’de büyük ses getiren Leo’s Fortune olacak gibi görünüyor. Sevimli yeşil bir yaratığın fantastik bir dünyadaki yolculuğu, oyunun olabilecek en özet konu açıklaması. Durağan konusuyla eleştirilse de yenilikçi bir yapım olarak tanımlanan Broken Sword 5: The Serpent’s Curse ve adeta 90’lı yıllardan fırlamış ses ve efektleri ile kendine has bir hayran kitlesinin merakla beklediği arcade oyunu Arcade Archives: Ajax da öne çıkanlar arasında.

unnamed-1

Hyper Void ise modern zamanlar arcade’si adeta. Yapım uzayda 3 boyutlu bir oyun evreninde yöneteceğiniz uzay aracı ile düşmanlarınızı yok etmeye çalışmanız temasına dayanıyor. Yön tuşları ve ateş açarak önünüze çıkanları yok ediyorsunuz bu arada hareketler sırasında karşınıza çıkan engellerden de kaçınmanız bekleniyor. İlginç ve adrenalin dolu bir oyun. Tearaway Unfolded, Frozen Free Fall: Snowball Fight, Knock Knock gibi diğer oyunlar da dikkat çekiyor.

7-12 Eylül arasında çıkacak PS4, PS3 oyunlarının listesi aşağıda yer alıyor. PlayStation Network üzerinden indirilebilir olanları (PSN) olarak belirtilirken, ayrıca kutulu olarak satışa çıkacaklar da (K) harfiyle işaretlendi. Keyifli oyunlar…

PlayStation 4 Oyunları

Arcade Archives: Ajax (PSN)

Ascendant (PSN) – NA

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse (PSN)

Frozen Free Fall: Snowball Fight (PSN)

Hyper Void (PSN, çapraz platform)

Knock Knock (PSN)

Leo’s Fortune (PSN)

Tearaway Unfolded (K & PSN)

PlayStation 3 Oyunu

Frozen Free Fall: Snowball Fight (PSN)

 PlayStation Vita Oyunu

Fat City (PSN)

DLC

Dragon Age: Inquisition ‘Trespasser’ (PS4)

Cevap bırakın