Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma Rehberi500 TL bütçe ile en iyi kulaklık modelleri!

  500 TL bütçe ile en iyi kulaklık modelleri!

  Gerek akıllı telefonumuz, gerek bilgisayarımız gerekse diğer cihazlarımız için çoğu kez kulaklık kullanmak istiyoruz. Özellikle toplu taşıma ve iş ortamı gibi başka insanları rahatsız edebileceğimiz yerlerde kulaklıklar en büyük yardımcımız oluyor.

  Biz de sizler için 500 TL bütçeyle alabileceğiniz en iyi kulak üstü kulaklık modellerini listeliyoruz. Kulak içi kulaklıklardan farklı olarak, kulak yastıklarının konforunu isteyen kullanıcılar sizler için seçtiğimiz modelleri çok beğenecekler. O zaman vakit kaybetmeden sizler için seçtiğimiz ürünlere göz atalım.

  Sony WH.CH500 Bluetooth Kablosuz Kulaküstü Kulaklık

  Eğer hem iyi ses versin hem de uygun bütçeli bir model olsun arayışı içindeyseniz Sony WH.CH500 Bluetooth Kablosuz Kulaküstü Kulaklık kesinlikle bakmanız gereken modellerden biri.

  112 saat bekleme süresiyle siz kullanmadığınız zaman bile uzun süre dayanan bu kulaklık, 20 saate kadar kullanım sunuyor. 30 mm sürücülere sahip olan model, kompakt ve hafif ünitelerden, daha etkili bas dahil tüm sesleri daha ayrıntılı duyabilmenizi sağlıyor.

  İnce, ayarlanabilir kafa bandı ve yumuşak kulaklık yastıkları, güzel görünüm ve rahat kullanım için oldukça ideal.

  JBL T450BT BT Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

  Ergonomik açıdan oldukça üstün bir kulaklık modeli olan JBL T450BT BT, kablosuz konforu yüksek ses kalitesi ile birleştiriyor.

  Güçlü sürülerle dikkat çeken bu kulaklıklar, ses kalitesiyle etkilemeyi başarıyor. Kulaklıkların bası derin ve güçlüdür. Aynı zamanda bir mikrofona ve uzaktan kumandaya sahip olan JBL T450, müziğinizi kontrol etmenin yanı sıra akıllı telefonda ya da bilgisayarınıza gelen çağrıları cevaplamak ve bu sayede telefonunuzun ya da bilgisayarınızın güvenli bir şekilde çantanızda saklanmasını sağlamak için kullanılabiliyor.

  Kulaklığın bir diğer önemli özelliği ise son derece hafif malzemelerden oluşan bir gövdesinin bulunması. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık vermiyor. Ayrıca düz katlama tasarımı sayesinde kolayca taşıma imkanı tanıyor.

  Philips SHC8800 BT Kulak Üstü TV Kulaklık

  Sinematik ses kalitesini özgürce yaşamak istiyorsanız 100 metrelik dev kapsama alanıyla Philips SHC8800 BT Kulak Üstü TV Kulaklık aradığınız ürün olabilir.

  40 mm sürücü desteği ile beraber kaliteli malzemeden üretilen kulak yastıkları sizin her daim keyifle cihazlarınızı kullanmanızı sağlıyor. Akustik olarak ayarlanan bu sürücüler izlediğiniz filmleri ve dizileri bambaşka bir boyuta taşıyor.

  Ergonomik açıdan sağlam bir ürün olan Philips SHC8800 BT Kulak Üstü TV Kulaklık, kendiliğinden ayarlanan hafif baş bandı ile en uygun konforu otomatik olarak sizlere sağlıyor. Üstelik kullanımı kolay şarj istasyonu sayesinde, hızlı bir biçimde kulaklığınızı yeniden uygun hale getirebiliyorsunuz. Kulaklığın 20 saat kullanım sunduğunu da belirtelim.

  Beats ML9C2ZE/A EP Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

  Beats EP Kulak Üstü Kulaklık, sesi tam da olması gerektiği şekilde duymanızı sağlıyor. sağlar. Netlik, hacim ve denge açısından yapılan ince akustik ayarı sayesinde, harika bir giriş modeli olarak yerini alıyor.

  Beats EP sağlamlığının yanı sıra aynı zamanda hafif ve rahat kullanımı olan kulaklık. Paslanmaz çelikle güçlendirilen gövdesi, dikey sürgüler yardımıyla kulaklığınızı başınıza tam oturacak şekilde ayarlayabilmenizi sağlıyor.

  Pilsiz tasarımla beraber listemizdeki tek kablolu kulaklık olan bu model, dolaşmayan sabit kablosuyla bu durumu avantajına çevirmeyi başarıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN