Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Genel5 çayı keyfinin vazgeçilmezleri

  5 çayı keyfinin vazgeçilmezleri

  Akşamüstü saat 5 civarlarında hepimizin ortak keyfidir çay saatleri. Kek, kurabiye, çörek, börek yanında demlenen tavşan kanı bir çay sohbetin, muhabbetin en güzel yancısıdır. Sizlere 5 çayı için birkaç çay makinesi önermek istiyoruz.

  5 çayı

  5 çayı en iyi nasıl demlenir?

  Günün en güzel saatleridir öğleden sonraları… Yazın güneşin yakan sıcağının yavaştan çekilmeye başladığı ve gölgenin serinliğinin keyfine varıldığı saatlerde kendimize kek, börek hazırlar yanına da tavşan kanı çayımızı demleriz. Arkadaşlarla, dostlarla sohbete, muhabbete doyum olmaz ve kaç bardak çayın içildiğinin de hesabı tutulmaz. Yazın en keyifli akşamüstülerini yaşamanız için sizlere en iyi çayları demlemeniz için birkaç çay makinesi önermek istiyoruz.

  Geniş kapasitesiyle bitmeyen çaylar

  5 çayı için alabileceğiniz en iyi çay makinelerinden biri Arzum’un Harman serisindeki modeller olabilir. 1,8 lt kapasiteli su ısıtıcısı ve 1 lt kapasiteli demliğe sahip Arzum Harman Serisi çay makineleri, geniş hacmi ile sizleri ve misafirlerinizi çay bitti sıkıntısından kurtaracak ideal bir çay makinesi olarak tasarlanmış. Cam demlikli Arzum Harman çay makinesi sunduğu lezzetin yanında tasarımlarıyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Modern ve sade çizgilere sahip Harman serisi, bakır ve krom aksesuarlı tasarım tutma saplarıyla da mutfakların dekorasyonuyla muhteşem bir harman yakalayıp, evinize şıklık katacak.

  ARZUM Ar3060 Harman Çay Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Çay tiryakileri buraya

  Akşamüstü 5 çayı saati geldiğinde mutfağınızda mutlaka olması gerektiğini düşündüğümüz ürünlerden biri de Philips’in Çay Ustası modelindeki çay makinesi. Philips Çay Ustası’nın 1,9 litrelik kapasiteli su ısıtıcısı ve 0,9 litrelik cam çay haznesi kalabalık misafirler ve çay tiryakileri için çok kullanışlı. 360 derece dönen tabanı ve kablo saklama yuvası sayesinde titiz mutfakların favorisi olan Philips Çay Ustası, özel geliştirilen çıkarılabilir filtresi sayesinde de suyu ve su ısıtıcıyı temizlerken kireç oluşmasını da önlüyor.

  PHILIPS HD7301 Çay Ustası Çay Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Su bittiğinde otomatik kapanıyor

  5 çayı için sizlere önermek istediğimiz bir diğer ürün de Fakir’in Shaye modelindeki çay makinesi. 2,3 litre kapasiteli su ısıtıcısı ve 0,7 litre kapasiteli cam demlik ile birlikte gelen ürün, paslanmaz çelik filtreye sahip. 360 derece dönebilen su ısıtıcısı da gerektiğinde sadece su ısıtıcısı olarak da kullanılabiliyor. Fakir’in Shaye modeli hızlı kaynatma özelliğine de sahip. Su kaynadığında ya da çay hazır olduğunda bunu muhafaza edebilen çay makinesi, su bittiğinde otomatik olarak kapanarak güvenliği de önemsiyor.

  FAKIR Shaye Cam Çay Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Bitki çayı da yapabilirsiniz

  5 çayı için en dikkat çekici ürünlerden biri de Homend markasının Royal Tea modeli. 1,9 litre su ısıtıcı kapasitesi ve 1 litre cam demliğe sahip olan çay makinesinin en dikkat çekici özelliklerinden biri konuşabiliyor olması. Yani makine, suyun durumu hakkında konuşarak size haber verebiliyor. Bunun dışında bitki çayları hazırlamanız için sizlere 80 derece sıcaklığında su hazırlayabiliyor. Paslanmaz çelik çay filtresine sahip olan Homend 1717 Royal Tea çay makinesi, çayınızı 2 saat, bitki çayınızı ise 1 saat süresince sıcak tutabiliyor. İkili güvenlik sistemiyle birlikte gelen çay makinesi, su kaynadığında ve susuz kaldığında güvenlik sistemini devreye alıyor.

  HOMEND 1717 Royal Tea Konuşan Çay Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN