5 Aralık 2015’e kadar çıkacak PS4 ve PS3 oyunları

0

freefallnbos_v02

Sony PlayStation 4, PlayStation 3 ve PS Vita sahipleri için yine heyecan dolu bir hafta başlıyor! Bu yıl yeni oyun yayınlama rekorları ile tutkunlarını büyüleyen Sony PlayStation platformları için yine birbirinden iddialı oyunlar için sahneye çıkma zamanı!

Resmi yayınlanma tarihleri 29 Kasım-5 Aralık arası olarak gösterilen Sony PlayStation oyunlarını bir araya getirdik. İlgili tarih aralığı için en çok dikkat çeken oyun ise Rainbow Six Siege olacak. Daha önce yayınlanan videoları ile büyük ses getiren yapımın çıkış tarihi, Türkiye’deki binlerce oyuncu açısından sabırsızlıkla bekleniyor.

Just Cause 3, bir diğer öne çıkan oyun. Macera oyunu, PlayStation 4 sahiplerin, Akdeniz adalarında geçen dopdolu bir serüvene çağırıyor. Chivalry: Medieval Warfare, Handball 16, Dariusburst Chronicle Saviours ve Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends da diğer iddialı yapımlar arasında…

maxresdefault

29 Kasım-5 Aralık arasında çıkacak PS4, PS3 oyunlarının listesi aşağıda yer alıyor. PlayStation Network üzerinden indirilebilir olanları (PSN) olarak belirtilirken, ayrıca kutulu olarak satışa çıkacaklar da (K) harfiyle işaretlendi. Keyifli oyunlar…

PlayStation 4 Oyunları

Arcade Archives: The Legend of Kage (PSN)

Chivalry: Medieval Warfare (PSN)

Dariusburst Chronicle Saviours (PSN)

Handball 16 (PSN)

Just Cause 3 (K & PSN)

Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends (K & PSN)

Rainbow Six Siege (K & PSN)

PlayStation 3 Oyunları

Handball 16 (PSN)

Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends (K & PSN)

PlayStation Vita Oyunları

Civilization Revolution 2 Plus (PSN)

Dariusburst Chronicle Saviours (PSN)

Handball 16 (PSN)

Bitmedi; Rocket League ‘Chaos Run’ eklenti paketi de geliyor. Son olarak oyun severler Uncharted 4 Closed ve World of Tanks için Beta sürecine de 4 Aralık itibarıyla katılabilirler.

Cevap bırakın