48 MP kameralı Motorola One Vision sızdırıldı!

0

Motorola’nın, Samsung’un Exynos işlemcisinden güç alan bir telefon hazırlığında olduğunu kısa süre önce sizlere duyurmuştuk. Geçtiğimiz günlerde Geekbench performans testinde ortaya çıkan ve Exynos 9610’dan güç alan Motorola One Vision modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Motorola One Vision özellikleri neler sunuyor?

Robusta2 model koduna sahip olan One Vision, 3 GB ve 4 GB RAM seçenekleriyle gelirken, depolama tarafında 32 GB, 64 GB ve 128 GB seçenekleri sunulacak. Adından da anlaşılacağı gibi, One Vision, Android One programına dahil olacak ve bu sayede güncellemeleri en hızlı şekilde alacak.

Cihazın ekran boyutu bilinmezliğini korurken, 21:9 formatındaki ekranın 2520×1080 piksel çözünürlük sunacağı belirtiliyor. Cihazın Çin’de Motorola P40 olarak satışa sunulma ihtimali bulunuyor ve P40’ın 6.2 inçlik bir ekrana sahip olduğu ortaya çıkmıştı.

Arka tarafta ise 48 Megapiksel + 12 Megapiksel kamera yer alacak. Motorola’nın bu akıllı telefon için “Uzun Pozlama” ve “Video 3D HDR” olarak adlandırdığı kamera modları üzerinde çalıştığı belirtiliyor. 3500 mAh kapasiteli bataryadan besleneceği düşünülen akıllı telefon iki farklı renk seçeneği sunacak.

Cevap bırakın