Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Donanım400 TL altı oyuncu klavyesi önerileri

  400 TL altı oyuncu klavyesi önerileri

  Son yıllarda oyun sektörünün devasa gelişimi ile bu alanda konforu ve deneyimi üst seviyeye çıkaracak yeni ürünler de piyasaya sürüldü. Şüphesiz bunların başında her dokunuşunuzda adeta oyunun içerisindeymiş gibi hissettiğiniz klavyeler geliyor. Biz de siz değerli okuyucularımız için hem uygun fiyatlı hem de oyunlardan aldığınız zevki tavan yaptıracak 400 TL altı klavyeleri derledik…

  INCA IKG-444 Ophira

  Listemizin ilk sırasında yer alan INCA IKG-444 Ophira oyuncu klavyesi hem uygun fiyatlı hem de performans açısından oyuncuları memnun edecek modellerden. Oyuncu ekipmanlarında fazlasıyla popüler olan LED aydınlatmanın mevcut olduğu ürün, yarı saydam kenarları ve PBT tuşları ile kullanıcılara adeta renk cümbüşü yaşatacak. Öte yandan bu noktada kullanıcılara tek bir fonksiyon tuşu ile 13 farklı LED aydınlatma efektinin sunulduğunu ekleyelim.

  Bunun yanı sıra anti gölgeleme tuş teknolojisi cihazda bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde aynı anda tuşlara basıldığında her dokunuş için komutlarınız algılanıyor. Sağlamlık konusunda da oldukça iddialı olan model kullanıcılara metal gövde ve 50 milyona kadar tıklama ömrü sunuyor. Son olarak uzun süreli kullanımlarda oyuncuları yorulmasını ortadan kaldıran klavye bilek desteği de üründe mevcut. Klavyenin fiyatı ise 386 TL.

  INCA IKG-444 Ophira oyuncu klavyesini satın almak için buraya tıklayın.

  RAMPAGE Fitment KM-GX7

  Listemizin ikinci sırasında ben tüm çevre birimlerini set halinde istiyorum diyen kullanıcılar için RAMPAGE Fitment KM-GX7 bulunuyor. Gaming klavyenin yanı sıra mouse ve oldukça şık bir kulaklık da kullanıcılara sunuluyor. Gökkuşağı aydınlatmayla gelen klavye, metal bir tasarımla kullanıcı karşısına çıkıyor. Buna ek olarak Membran klavye konumdaki KM-GX7, 125Hz yoklama oranı, 60 IPS izleme hızı ile geliyor. Ürünün fiyatı ise 378 TL seviyelerinde.

  RAMPAGE Fitment KM-GX7 oyuncu klavyesini satın almak için buraya tıklayın.

  LENOVO KM300

  Mevcut oyuncu klavyelerinin aksine daha kompakt bir tasarımı tercih eden Lenovo KM300 de listemizde yer alıyor. Aynı zamanda mekanik klavyelerden farklı olarak oldukça sessiz bir kullanım deneyimi sunuyor. 5 bölmeli RGB aydınlatması sayesinde de adeta ben oyuncu klavyesiyim diyen model, ek olarak bir de mouse ile geliyor.

  Klavyede çoğu giriş seviyesi modelde bulunmayan anti gölgeleme tuş teknolojisi de mevcut. Aynı anda 24 tuşa bastığınızda, her dokunuş için komutlarınız algılanıyor. Klavye ile ilgili en dikkat çeken detaylardan biri de boşaltma delikleri olması. Bu sayede kaza ile dökülen sıvıların klavyenin içinde kalması engellenerek kolaylıkla temizleme imkanı sunuluyor. Bu ürünün fiyatı da 351 TL.

  LENOVO KM300 oyuncu klavyesini satın almak için buraya tıklayın.

  HP Pavilion 500

  Yanlış okumadınız, HP Pavilion 500 de listemizde yer alan oyuncu klavyelerinden. Her ne kadar ilk okunuşta dizüstü bilgisayar sanılsa da, Pavilion 500 uygun fiyatının yanı sıra sunduğu özellikler sayesinde fazlasıyla tercih ediliyor. Klavye, dört renk seçeneği ile kullanıcılara renk cümbüşü yaşatacak LED arka aydınlatmaya sahip.

  Bünyesinde her bir tuşu ayrı ayrı tarama yeteneğine sahip N rollover ve birden çok tuşa aynı anda basıldığında tek tek dokunuşları algılayan anti gölgeleme tuş teknolojisi gibi birçok özelliğin bulunduğu ürün, kırmızı Switch klavye konumunda. Buna ek olarak oyun modu tuşları, medya kontrol tuşları gibi birçok kolaylığı bünyesinde barındıran ürünün fiyatı 351 TL.

  HP Pavilion 500 oyuncu klavyesini satın almak için buraya tıklayın.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN