Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknoloji4 inçlik iPhone modeli 2016 baharında gelebilir

  4 inçlik iPhone modeli 2016 baharında gelebilir

   

  iPhone_6C_2

  Apple’ın daha fazla gelir elde edebileceği hemen her alanı değerlendirdiği bir yılın ardından 2016 için iddialar ve çeşitli emareler açığa çıkmaya devam ediyor. ABD merkezli şirketin 4 inçlik küçük ve daha uygun fiyatlı iPhone hazırlığında olduğu iddiaları ise son dönemde sıklıkla gündeme geliyor. Ortaya çıkan yeni bilgi ise bu kez yorum ya da başka bir şeyden ziyade bir fotoğrafa dayanıyor…

  Aşağıda görülen fotoğraf, iPhone 5c modeli ile yanındaki benzer bir diğer iPhone’a işaret ediyor. Ancak benzerliğe karşın iki cihazın aynı olmadıkları görülüyor. Kamera lenslerinin yanındaki flaşlar farklı. Özetle bu cihaz -iddiaya göre- 2016’ta bahar aylarında tanıtılması beklenen düşük fiyatı iPhone’un ta kendisi…

  Ekran_Resmi_2015-11-18_11_15_01

  Model isminin iPhone 6c olması ise bu aşamada tartışılan konu durumunda, çünkü cihaz tam olarak önceki seri iPhone’ların devamı niteliğinde ve yeni nesil iPhone’lardaki tasarım anlayışına dair izleri tam anlamıyla taşımıyor. Özetle bu noktada iPhone 6c’den daha farklı bir isimlendirme de söz konusu olabilir.

  Ayrıca 802.11ac Wi-Fi standardı(güncel ve daha hızlı bir standart olarak) ve Bluetooth 4.1 ile daha iyi ön ve arka kameralar da beklentiler arasında. Öte yandan olası cihaza ilişkin teknoloji özellikleri arasında 3D Touch’ın olabileceği konusu tartışmalı. Bu konuya dair haberlerin ilerleyen süreçte daha da artacağını belirtelim.

  Göstergeler ışığında 2016’da daha düşük fiyatlı ama özellikleri ile tatmin edici iPhone’lar da sahne alabilir. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Buraya tıklayın, Media Markt’taki iPhone fiyatlarına yakından bakın.

    Not: En üstteki görsel temsilidir. 

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN