Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Genel4 inç ekranlı LG G4c iddiası

  4 inç ekranlı LG G4c iddiası

  lg-g4-product-7

  2014 yılındaki LG G3 modelinin ardından G3 Beat, G3 Stylus ve G3 Vigor gibi düşük fiyat etiketine sahip ilginç modeller de teknoloji raflarında yer almıştı. Geçtiğimiz Nisan ayının sonunda tanıtımı gerçekleştirilen LG G4’ü kapsayacak şekilde de benzer adımlar bekleniyor. İşte bu adımlardan biri 4 inç ekran ve nispeten daha düşük fiyat etiketi ile geleceği iddia edilen LG G4c olabilir.

  Çeşitli teknik özellikler, görüntüler ve tahmini satışa sunulma aralığı ile günyüzüne çıkan LG G4c’nin sonundaki c takısının ‘Compact’ kelimesini temsil ettiği belirtiliyor. Cihazın 5 inç ekranlı LG G4’ten daha küçük ve hafif olacağı belirtiliyor. Buna göre G4c, 1280 x 720 çözünürlükte 4 inç ekran, Snapdragon 410 işlemci, 1 GB RAM, microSD desteği, 8 GB dahili depolama kapasitesi ile gelebilir. Ürünün arka kamerası 8 MP, ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğe sahip olabilir.

  09052015lgg4cimageune LG’nin UX 4.0 arayüzü ile gelmesi beklenen modelde önyüklü işletim sisteminin de Android 5.0 Lollipop olacağı iddia ediliyor. Ortaya çıkan görsellerden yola çıkıldığında kavisli arka kısım, elmas desenli plastik kasa ve genel olarak LG G4’e benzeyen hatlar dikkat çekiyor.

  LG G4c’nin Haziran ayında Avrupa’da satışa sunulacağı da bir diğer tahmin durumunda. Ortaya çıkan bilgiler, Güney Koreli tüketici elektroniği şirketi LG tarafından henüz doğrulanmış değil; buna karşın LG G4 ürün hattı için ilgili modeli de içeren birkaç düşük fiyatlı ve düşük özellikli versiyon bekleniyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN