32 MP ön kameralı akıllı telefon göründü

0

Huawei’nin daha çok gençlere yönelik markası Honor’ın önümüzdeki süreçte tanıtılması beklenen akıllı telefonunun 32 MP ön kameraya sahip olacağı kaydediliyor.

Akıllı telefon üreticileri açısından tasarımda yaşanan farklılaşma yarışının bir benzeri de uzun süredir ‘ön kamera’ için gündemde. Arka kameralarla dahi yarışır ön kameralar sunan çok sayıda markanın güçlü akıllı telefon modelleri ile gündeme gelişine tanıklık ediliyor. İşte bu yöndeki çarpıcı modellerden biri de Honor 10i olacak gibi görünüyor.

Huawei’nin daha çok gençlere yönelik markası Honor’ın önümüzdeki süreçte tanıtılması beklenen akıllı telefonunun 32 MP ön kameraya sahip olacağı kaydediliyor. Ön kameranın içinde yer aldığı küçük bir çentikle gelen modelin Full HD+ çözünürlüklü 6.2 inç ekranı bulunuyor.

Birçok özelliği netlik kazanan Honor 10i kamera konusunda öne çıkacak. Cihazda öndeki son derece yüksek çözünürlük değeri vaat eden selfie kamerasının yanı sıra arka yüzde de 12 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel olmak üzere 3’lü sisteme yer verileceği bildiriliyor. Cihazın dikkat çekici diğer özellikleri arasında ise 4 GB RAM, 128 GB dahil depolama alanı, hızlı şarj ve NFC destekleri şeklinde.

Cihazın kısa süre içerisinde tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte fiyatı ve satışlarına başlanacağı tarih hakkında herhangi bir ipucu söz konusu değil.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın