32 GB iPhone 6 çıktı

0

Woman holding in the hand iPhone 6 Space Gray

Apple, Asya pazarı öncelikli olacak şekilde yeni iPhone 6 32 GB versiyonunun satışlarına başladı. Sürpriz gelişmenin detayları…

Apple, iPhone 6 modeli için yeni bir depolama alternatifi sunarak cihaz için 32 GB’lık versiyonu bazı ülkelerde satışa çıkardı. Sürpriz gelişme, 2014 yılında ilk olarak 16, 64 ve 128 GB olmak üzere gelen iPhone 6’nın dördüncü depolama alternatifi durumunda. Sessizce satışa sunulan 32 GB iPhone 6’nın Avrupa ülkelerinde teknoloji raflarında kendisine yer bulması ise beklenmiyor. Daha çok Asya pazarları için atılan bir hamle olduğu kaydediliyor.

10 Mart 2017 itibarıyla ilk olarak Tayvan’da satışlarına başlanacağı belirtilen ilgili iPhone seçeneğinin Çin’de ise tüketicilerle buluştuğu belirtiliyor. Daha çok kontratlı formatla sunulması beklenen akıllı telefonun peşin fiyat etiketi ise henüz net olarak bilinmiyor. Söz konusu versiyonun sadece altın renginde gelmesi ise ilginç bir detay durumunda.

Apple, son yıllarda Asya pazarına yönelik yeni mağaza açma ve ürünlerin eskisine göre daha iyi şekilde tedariği konularındaki adımları ile dikkat çekiyor. Son dönem mali bilanço raporlarında yükselişte olduğu görülen Asya pazarı gelirlerinin daha da artması için şirketin yeni adımlar atmaya devam edebileceği de elde edilen bilgiler arasında.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın