31 Ağustos-5 Eylül haftasında çıkacak PS4 ve PS3 oyunları

0

metal-gear-solid-5-the-phantom-pain-release-date-r_cgbu_1920

Sony PlayStation 4, PlayStation 3 ve PS Vita sahipleri için yine heyecan dolu bir hafta başlıyor! Bu yıl yeni oyun yayınlama rekorları ile tutkunlarını büyüleyen Sony PlayStation platformları için yine birbirinden iddialı oyunlar için sahneye çıkma zamanı geldi.

Resmi yayınlanma tarihleri 31 Ağustos- 5 Eylül tarihleri arası olarak gösterilen Sony PlayStation oyunlarını bir araya getirdik. En çok dikkat çeken oyun ise elbette sadece son dönemin değil, PlayStation 4’ün ilk çıktığı günden beri beklenen Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Hakkında sayısız bilgi, video ve açıklama ile gelen oyun için kavuşma zamanı gelip çatmış durumda. Ayrıca bir dğer iddialı yapım Disney Infinity 3.0 Edition’da sahne alıyor. Şiddet öğeleri ile yaş sınırının dikkatle ele alınmasının gerekli kılan macera oyunu Mad Max, ilginç bir zombi oyunu deneyimi sunmayı hedefleyen Zombie Vikings ve   Brothers: A Tale of Two Sons’da öne çıkanlar arasında.

gameplay-screenshot-1

Oyunların PlayStation Network üzerinden indirilebilir olanları (PSN) olarak belirtilirken, ayrıca kutulu olarak satışa çıkacaklar da (K) harfiyle işaretlendi. Ayrıca haberin devamında bazı yeni oyunların tanıtım videoları yer alıyor. Şimdiden iyi seyirler, keyifli oyunlar…

PlayStation 4 Oyunları

Armello (PSN)

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse (K & PSN)

Brothers: A Tale of Two Sons (K)

Disney Infinity 3.0 Edition (K & PSN)

Fat City (PSN)

Grow Home (PSN)

Mad Max (K & PSN)

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (K & PSN)

Nobunaga’s Ambition: Sphere of Influence (K & PSN)

Super Time Force Ultra (PSN, çapraz platform)

Xeodrifter (PSN, çapraz platform)

Zombie Vikings (PSN)

PlayStation 3 Oyunları

Disney Infinity 3.0 Edition (K & PSN)

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (K & PSN)

Nobunaga’s Ambition: Sphere of Influence (PSN)

Nova-111 (PSN, çapraz platform)

DLC

Ayrıca Call of Duty: Advanced Warfare için yayınlanacak ek paket ‘Reckoning’ de savaş oyununa yeni bir tat getirmeye aday.

Cevap bırakın