3.500 TL altında taksitle satın alınabilecek telefonlar

0

Akıllı telefonlarda her bütçeye uygun bir seçenek bulmak mümkün. Uygun fiyatlı bir telefon arayışında olanlar genellike 3.500 TL altındaki telefonlara göz gezdiriyor. Bildiğiniz gibi 3.500 TL’lik etiketin altında bir telefon aldığınızda 12 taksit tercihi yapabiliyorsunuz. Biz de bu videomuzda, MediaMarkt’ın internet sitesinden ve mağazalarından 3.500 TL altında taksitle satın alınabilecek telefonlar hangileri sıraladık. İşte sizler için seçtiğimiz favori telefonlarımız.

3.500 TL altında taksitle satın alınabilecek telefonlar

MediaMarkt’ta farklı fiyat aralığında birçok telefon bulmak mümkün. Bu kez bizim radarımızda 3.500 TL altındaki modeller var.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Sizler için hangi telefonları seçtik?

Bu videomuzda sizler için uygun fiyatlı telefonları sıraladık. İlk tercihimiz 5.000 mAh batarya boyutuna sahip, 4 kameralı realme 5i oldu. Bu model hem uzun süre kullanım ömrü sunuyor hem de arkadaki 4 kamera ile kullanıcılara güzel bir kamera deneyimi vaat ediyor.

Diğer modelimiz ise Xiaomi Redmi Note 8 Pro oldu. Bu model telefonundan performans isteyenler için uygun fiyatı ile öne çıkıyor. Ayrıca arkadaki dörtlü kamera dizimi ile farklı açılarda fotoğraf çekebilmek mümkün. Genel olarak hem kamera hem de performans konusunda bu telefon sizler mutlu edebilir.

Bir diğer model tercihimiz ise Galaxy A51. Bu model orta segmentte kullanıcılara farklı bir ekran deneyimi sunuyor. Full HD Super AMOLED bir ekrana sahip model, kullanıcılar için hem YouTube hem de Netflix gibi platformlarda farklı bir deneyim sunuyor.

Son telefonumuz ise P Smart Pro modeli. Bu modeli, tasarıma önem verenler için özel olarak seçtik. Pop-UP kamerası ile çentikli ekran tasarımından kurtulan model, kamerası ile de kullanıcılar mutlu edecek.

Cevap bırakın