25. yılına özel Lenovo ThinkPad ile tanışın

0

Lenovo dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun şekilde ilgi gören bilgisayar üreticisi markalardan. Şirketin köklü geçmişi ve özellikle son yıllarda mobilite tarafındaki yatırımlarıyla güçlenen profilinin inovatif fikirlerle önemli bir harman halini aldığı da bir gerçek. Bu noktadaki son örneklerden sonuncusu Lenovo ThinkPad serisi dizüstü bilgisayar serisi için tasarlanan özel bir versiyon hakkında…

ThinkPad serisinin 25. yılı şerefine geliştirilen yeni bir modelinin detayları ortaya çıkan Lenovo, söz konusu dizüstü bilgisayarında iddialı ve son derece karakteristik argümanlar vaat ediyor.

Lenovo ThinkPad 25 model ismine sahip olan özel versiyon, ince tasarım, Intel Core i7 işlemci, 1080p ekran, 16 GB RAM, SSD, parmak izi okuyucu gibi özelliklerle geliyor…

Karakteristik özelliklerle geliyor

Eski modellerden izler taşıyan bu özel versiyon, renkli logosu ve karakteristik Enter tuşuyla dikkat çekici. Elbette TrackPad merkez tuşu da yine fonksiyon ve tasarım açısından en önemli kısımları arasında.

Modelin önümüzdeki aylarda satışa sunulacağı bilgisi geçtiğimiz haziran ayında gerçekleştirilmişti, artık özellikleri ve resmi görselleri de kamuoyunun dikkatine sunulmuş durumda.

25 yılda 100 milyonun üzerinde satış

İlk ThinkPad modelini 1992 yılında duyuran Lenono, ilgili serisinde geride kalan 25 yılda 100 milyonun üzerinde ürün satışı gerçekleştirerek önemli bir başarıyla imza attı.

Modelin fiyat etiketinin önümüzdeki süreçte netlik kazanması bekleniyor.

Cevap bırakın