23 Nisan Çocuk Bayramı için Çocuğunuza Alacağınız Teknolojik Hediyeler

0

Eğitimin uzaktan devam ettiği içinde bulunduğumuz anormal zamanlarda çocuklar evde belki de daha önce hiç olmadıkları kadar zaman geçiriyorlar. Salgın, kriz ya da adı her ne olursa olsun karamsarlığa mahal vermeden Mustafa Kemal Atatürk’ün TBMM’yi açıp çocuklara armağan ettiği 23 Nisan coşkuyla kutlanacak. Bu çerçevede çocuklara verilebilecek güzel teknolojik hediyeleri listeledik.

23 nisan
23 Nisan ve tatil belki de astronomi merakını tetiklemek için bir fırsat

23 Nisan Heyecanı ile Celestron 2103WM Teleskop Kullanın

Göklere meraklı bir çocuğunuz mu var? Balkona çıkıp ya da camı açıp onunla birlikte biraz keşif yapmaya ne dersiniz? Özellikle astronomiye ilk adım atmak isteyenler için çok yerinde bir fiyat performans ürünü. Teleskobu 499 liraya bu adresten temin edebilirsiniz.

Petrix Mobil Oyun

Gençler kendilerini mobil oyunlardan alamıyor. Ancak telefonlar oyun için tasarlanmadığı için bu amaçla kullanıldıklarında ergonomik sorunlar yaratabiliyor. İşte telefon üzerinde oyun oynamayı daha keyifli hale getiren bu aksesuar başta PUBG olmak üzere uzun zaman harcanan her mobil oyun için elzem hale geliyor. 69.99 liraya satılan ürün bu adreste sizi bekliyor.

 

Sony Walkman

Akıllı telefonlar müzik dinleme ihtiyacını karşılıyor ancak farklı kullanım alanlarına girdikçe telefonların şarj ömrü azalıyor. Müzik dinlemeyi seven bir çocuğunuz varsa ona yeni nesil Walkman kültürünü aşılayabilirsiniz. 4GB kapasitesi ve 23 saat dosya oynatma özelliği ve kaliteli ses çıkışı ile Sony Walkman göz dolduruyor. Bazı okullarda telefon kullanımı yasak olduğu için bu hediye okul zamanında da çocuğunuzu müziksiz bırakmayacak. 349 lira indirimli satış fiyatı ile ürüne bu adresten ulaşabilirsiniz.

Trust Urban Exos Akıllı Telefonlar İçin Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Akıllı telefonu sanal gerçeklik başlığına dönüştüren bu aksesuar kaliteli malzemesiyle özellikle karton modellere göre çok daha stabil çalışıyor. Her ne kadar telefon üzerinde fazla uygulama olmasa da YouTube üzerinden üç boyutlu video izleyerek keyifli zaman geçirilebilir. Eğer çocuğunuzun bu alana ilgisi geçici bir heves değil ise daha sonrası için HTC Vive veya Sony PSVR düşünebilirsiniz. 194 lira fiyat etiketine sahip ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

 

Nintendo Switch Lite

Oyun dünyasında kendi çizgisinden ödün vermeyen özgün firma Nintendo’nun son konsolu Switch’in Lite sürümü hem ağbisi Switch hem de PlayStation 4 veya Xbox One gibi diğer konsollara göre nispeten uygun fiyatıyla beğeni topluyor. Özellikle Mario, Zelda ve Pokemon serileriyle uzun süre sıkılmadan oynanabilecek oyunlara sahip Nintendo Switch Lite aslında ailenin her bireyi için uygun bir oyun kütüphanesine sahip. Ürüne 2199 liraya bu adresten ulaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın