23.8 inçlik Redmi Display 1A monitör tanıtıldı

0

Redmi Display 1A model ismiyle gelen yeni bir monitör tanıtıldı. 23.8 inç büyüklüğündeki monitör ürün kalitesi, üst düzey özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

Xiaomi’nin alt markası Redmi akıllı telefon pazarında ürettiği cihazların yanı sıra düzüstü bilgisayar ve akıllı televizyon ile ürün yelpazesini genişletiyor. Şirket son olarak uygun fiyatı ve teknik özellikleri ile dikkat çeken yeni bilgisayar monitörü Display 1A modelini tanıttı.

İddialı özellikler…

Redmi Display 1A özellikleri ile iddialı… İnce çerçevesi ve oldukça şık tasarımı ile dikkat çeken Redmi Display 1A 23. 8 inç büyüklüğünde ve çoklu kullanımlar için de uygun. LCD IPS ekranı 1920 x 1080 piksel çözünürlükte ve 1000:1 kontrast değeri ile 250 nit parlaklık sunuyor. Bununla birlikte 60 Hz yenileme hızına sahip olan model, griden griye 6 ms gecikmeye sahip. Ürün üzerinde standart bağlantılar yer alıyor. Bir adet HDMIyanı sıra bir adet de VGA bağlantısı bulunuyor. 178 derecelik görüş açısı sunan monitör mavi ışık için TÜV Rheinland sertifikası sunuyor.

Redmi Display 1A fiyatı ne olacak sorusu da yanıtını buldu. Redmi’nin yrni omonitörü 26 Mayıs’ta firmanın diğer ürünleri yeni Redmi Smart TV serisi, Redmibook dizüstü bilgisayar ve Redmi 10X serisi akıllı telefonlar ile birlikte satışa çıkarıldı. Monitörün satış fiyatı ise şık tasarımı ve üst düzey teknik özelliklerine göre saedce 83 dolar olarak belirlendi.

Cevap bırakın