2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası ilk kez İstanbul’da gerçekleşecek

0

Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, 2023 yılındaki en büyük etkinliği olan PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nı (PMGC) başlatmaya hazırlanıyor. Yıl boyunca düzenlenen tüm PUBG MOBILE turnuvalarında sergilenen her mücadelenin, savaşın ve zaferin doruk noktası olan PMGC’de 50 takım, 2 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında 3 milyon dolarlık ödül havuzundan paylarını almak ve PUBG MOBILE Dünya Şampiyonu olmak için çarpışacak.

Turnuva, 2 – 26 Kasım tarihlerinde düzenlenecek PMGC Lig Aşaması ve 8 – 10 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek Büyük Finaller olmak üzere iki bölümden oluşacak.

PMPL (PUBG MOBILE Pro League) ve PMSL’de (PUBG MOBILE Super League) başarılı olan ve özel davetli takımların mücadele edeceği 2023 PMGC Lig Aşaması, 2 – 26 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek. 48 farklı takımın 2023 PMGC Finalleri’nde yer almak için savaşacağı PMGC Lig Aşaması’nda her gün 6 maç gerçekleştirilecek.

2023 PMGC Ligi, 2– 26 Kasım tarihleri arasında Kasım ayına kadar çeşitli aşamalarda gerçekleşecek. Katılımcı takımlar, çeşitli PUBG MOBILE Pro League (PMPL) ve PUBG MOBILE Super League (PMSL) bölgelerinden elemelerden ve özel davetlerden oluşacak. Taraftarlar, 2023 PMGC Büyük Finallerinde yerlerini garantilemek için 48 takımın mücadele ettiği günde 6 heyecan verici maç deneyimleyebilecek.

Cevap bırakın