Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerGüvenlik2023 Fortinet Security Day etkinliği gerçekleşti

  2023 Fortinet Security Day etkinliği gerçekleşti

  Bu yıl onuncusu düzenlenen Fortinet Security Day Swissotel The Bosphorus-İstanbul’da gerçekleşti. 

  En son Fortinet Security Day, en son #sibergüvenlik trendleri, siber tehditler ve bunlarla nasıl başa çıkılacağı hakkında bilgi edinmek için mükemmel bir fırsat olarak gerçekleşti. Sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Fortinet’in Siber Güvenlik Pazarındaki yeri, Yeni Teknolojilerle Entegrasyon (AI vb.), Fortinet’in pazardaki konumu ve stratejisi ile Türkiye’ye yaklaşımı gibi konulara odaklanıldı.

  Zirvede Fortinet’in teknolojisinin siber güvenlik ve ağın yakınsamasını nasıl sağladığını, kurumların tüm güvenlik ekosistemine kapsamlı ve otomatikleştirilmiş bir yanıtla saldırıları proaktif olarak nasıl önleyebileceği ve büyük ölçüde otomatikleştirilmiş bir SOC’ye nasıl ulaşabileceğine dair detaylar veriliyor.

  Fortinet Türkiye, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan ve Türkmenistan Bölge Direktörü Arzu Derbent Akkaya’nın açılış konuşmasını yaptığı etkinliğe FortiGuard Labs Orta Doğu, Türkiye ve BDT Başkan Yardımcısı Alain Penel, FortiGuard Labs Tehdit İstihbaratı Direktörü Jonas Walker ve Çözüm Mimarileri Direktörü Melih Kırkgöz de katıldı.

  Bölge Direktörü Arzu Derbent Akkaya, “Siber suçları engellemek, kamu ve özel sektörler arasında güçlü, güvenilir ilişkiler ve işbirliği gerektirir. Bu aynı zamanda küresel bir çabadır, yani güvenlik ekiplerinin gerçek zamanlı eyleme geçirilebilir tehdit istihbaratını koordine etmelerine yardımcı olabilecek yapay zeka destekli güvenlik hizmetlerine yatırımı içerir.

  Fortinet, güvenlik ekosisteminde yerel sinerji ve otomasyon sağlayan tam entegre Security Fabric’in bir parçası olarak, geniş bir teknoloji ve insan tabanlı as-a-service portföyü sunuyor. Bu hizmetlerimiz, deneyimli siber güvenlik uzmanlarından oluşan küresel FortiGuard Labs ekibi tarafından destekleniyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN