2021’de Twitch üzerinden en çok hangi oyun izlendi?

0

Yıllar geçti ama o heyecan eksilmedi… 2021’in Twitch üzerinden en çok izlenen oyunu GTA 5 oldu…

2013’te bizlerle buluşan GTA 5, devamındaki yıllarda yeni işletim sistemleri gördü, konsollar çıktı… Her geçen gün tutkunlarının sayısı arttı ve aradan geçen 8 yılın ardından popülaritesini eksilmeden korumayı bildi. GTA Online ve Role Play sistemi ile her daim ilgi gören yapım, listelerden inmezken yayınlanan yeni bir rapora göre 2021’in Twitch üzerinden en çok izlenen oyunu unvanını da kapmayı bildi.

Kotaku tarafından paylaşılan rapora göre GTA 5, 2021’de video oyunu meraklılarının en çok sevdiği platformlardan biri olan Twitch’te en çok izlenen oyun oldu. Söz konusu bilginin kaynağı Twitch ile birlikte hareket eden yayıncılık esaslı raporlar sunan Stream Elements adlı firma. GTA 5, streamer’ların gözde oyunu olduğu gibi YouTube gibi platformlarda da hala çok revaçta.

Öte yandan takipçileri de övgüyü hak eden türde yapımlar… Zira League of Legends, Fortnite ve Valorant’ın Twitch’in en çok izlenen diğer oyunları olduğu kaydediliyor.

Son olarak PUBG MOBILE ve Call of Duty Mobile’ın da Twitch’te mobil odağında en çok izlenen oyunlar olduğunu belirtelim.

Daha çok oyun izlediğimiz bir yıl dileğiyle, mutlu yıllar…

Cevap bırakın