2020’de çıkacak Cyberpunk 2077’de Keanu Reeves sürprizi

0

CD Projekt RED’in merakla beklenen oyunu Cyberpunk 2077’deki Johnny Silverhand karakteri, ünlü Holywood yıldızı Keanu Reeves tarafından canlandırılacak. İşte detaylar…

Yılın en önemli oyun fuarı E3 2019 kapsamında heyecan yaratan detaylardan biri de önümüzdeki sene çıkacak olan Cyberpunk 2077’deki Johnny Silverhand karakterini Keanu Reeves’ın canlandıracağının duyurulmasıydı. Ünlü oyuncu Microsoft Basın Konferansı’nda sahneye de çıktı.

Cyberpunk 2077 tanıtım videosu yayınlandığında heyecan katsayısı bir kez daha arttı, çünkü Keanu Reeves, 3D modellemesiyle oyundaydı. Aktarılan bilgilere göre Holywood yıldızı sadece belli bir süre değil, oyunun genelinde görülebilecek. Yorumlar, sıklıkla fütüristik film projelerinde yer alan ünlü ismin gelecekte geçecek oyun için biçilmiş kaftan olduğu yönünde.

Cyberpunk 2077, 2020 ilkbaharında çıkacak…

Harika seçim…

The Matrix ile ünlenen Keanu Reeves ismi, Cyberpunk 2077’nin önüne geçse de otoritelere göre reklamın iyisi kötüsü olmaz.

Öte yandan CD Projekt RED’in The Witcher’ın ardından milyonları peşinden sürükleme potansiyeline sahip bir başka fenomen oyunu olmasına kesin gözüyle bakılan Cyberpunk 2077 çıkış tarihi netlik kazandı. Buna göre yapım, 16 Nisan 2020’de PC, PlayStation ve Xbox platformlarına gelecek. Oyunun konusu, ölümsüzlüğün keşfinin ardından kötü amaçlı kişilerin bu özelliğe erişmesinin önüne geçilmesi için verilecek mücadele şeklinde.

FIFA 20 duyuruldu! Merak ettiğiniz her şey için buraya tıklayabilirsiniz.

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun video oyunları için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın