2020 Serisi LG TV’lerle oyun keyfe dönüşüyor

0

LG’nin 2020 TV Serisinde yer alan OLED TV’ler iddialı görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra dünyanın ilk ve tek NVIDIA G-SYNC uyumlu TV’si olma özelliğini sürdürüyor.

Günümüz dünyasında TV’lerin rolü değişmeye başladı. Eskiden sadece sevilen film ya da dizileri izlemek için kullanılan TV’ler, teknolojinin gelişmesiyle yeni görevler yüklendi. Artık büyük ekranlı, çok fonksiyonlu ve yeni nesil teknolojilerle donatılmış TV’ler oyunseverlerin de ilgi odağına girmeye başladı. LG, oyunseverlerin bu ilgisine 2020 model OLED ve NanoCell TV’leri ile yanıt veriyor. En heyecanlı, en hareketli sahnelerde bile hızlı ve akıcı oyun deneyimi sunan 2020 serisi LG TV’ler, üstün görüntü kalitesini yeni oyun özellikleriyle birleştiriyor.

Bol aksiyonlu oyunlarda bile görüntü kalitesi ile oyuncuların yaşadığı heyecanı ikiye katlayan 2020 serisi LG OLED TV’ler, kendinden aydınlatmalı piksel teknolojisi ile titreme veya takılma olmadan daha iyi görüntü kalitesi ve daha hızlı tepki süresi sağlıyor. Rahatsız edici titreme, takılma ya da görüntü yırtılması olmadan, pürüzsüz ve akıcı bir oyun keyfi sunan LG OLED TV’ler, bu özellikleriyle gelişmiş oyun monitörlerinin yerini dolduruyor.

Oyun dünyasına derinlik kazandırıyor…

LG OLED TV’lerin kendinden aydınlatmalı piksellerinin getirdiği bir diğer avantaj da, derin siyahlar ve canlı doğal tonlarla birlikte çarpıcı görüntü kalitesi. Her rengi olması gerektiği gibi gösteren ve her bir saniyede her bir ayrıntıyı ortaya çıkaran LG OLED TV’ler, oyuncuların HDR oyunlarının keyfini sonuna kadar çıkarmasını sağlıyor. LG OLED TV’ler karşılaştırılamayacak bir renk kalitesi sunuyor.

Cevap bırakın