Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknoloji2018'de tanıtılacak iPhone 8'e dair yeni iddia!

  2018’de tanıtılacak iPhone 8’e dair yeni iddia!

  iPhone-7-Concept-25

  Apple’ın iPhone 6s ve 6s Plus modellerinin satışlarına başlanalı çok uzun bir süre geçmedi; serinin son üyelerinin gördüğü ilgi son raporlara göre oldukça iyi. 2016 yılına dair iPhone 7 hakkında ise şimdiden iddialar ortaya atılıyor ve serinin 3 farklı modelle; iPhone 7, 7c ve 7s ile potansiyel kullanıcılarının karşısında yer alacağı belirtiliyor. Ancak gelecek öngörüleri bununla sınırlı değil; yeni haber 2018 yılında tanıtılacak iPhone 8 ile ilgili (evet, şimdiden)…

  2018 yılında tanıtılacak ama…

  Cihazın 2018 yılının sonuna doğru tanıtılacağı düşünüldüğünde 3 seneye yakın bir süre söz konusu. İddia ise Apple’ın iPhone 8 akıllı telefon serisi için şimdiden hazırlıklara başladığı yönünde. Ekranları ile ilgili olarak görüşmelerin başladığı belirtiliyor.

  Woman holding in the hand iPhone 6 Space Gray

  iPhone 8 için görüşmeler başladı

  Yeni bir rapora göre Apple, önde gelen ekran üreticisi Japan Display ile iPhone 8’de kullanılacak ekranların üretimi için görüşüyor. Söz konusu ekranın OLED teknolojisi ile geleceği de iddialar arasında. 2018 yılı baharından itibaren Apple tarafından ekran panellerinin satın alınmaya başlanacağı da yine iddialar arasında.

  Samsung Display mi Japan Display mi?

  Öte yandan Apple’ın Samsung’la da ekran konusunda görüşmelerde bulunduğu söylentisi geçtiğimiz günlerde basına yansımıştı. Apple, kararını hangisinden yana verecek, bu sorunun yanıtını ilerleyen süreçte göreceğiz.

  Not: En üstteki görsel temsilidir. 

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN