2 x 4K ekranlı Asus ZenBook Pro Duo

0

Asus ZenBook Pro Duo, çift ekranlı bir dizüstü bilgisayar ve her iki ekranı da 4K çözünürlük kalitesine sahip. İşte çarpıcı modelin detayları…

Genel olarak bakacak olursak uzun zamandır dizüstü modellerinde sıra dışı değişimler ile karşı karşıya kaldığımızı söylemek güç olur. Ancak Asus’un yeni modeli sayesinde bu düşünceleriniz değişebilir. Dizüstü bilgisayar ensüstrisinin öne çıkan üreticilerinden Asus, yepyeni bir model ile karşımıza çıktı. Şirketin yeni  dizüstü modeli, iki ekranlı ve her iki ekranında da 4K çözünürlük kalitesi sunuyor.

Asus ZenBook Pro Duo, çift ekranlı bir dizüstü bilgisayar ve her iki ekranı da 4K çözünürlük kalitesine sahip. Klavyenin hemen önünde yer alan ikincil ekran da 4K çözünürlük sunuyor ve şirketin yeni modelini özellikle fotoğraf veya video düzenlemeleri yapan kullanıcılar için ürettiği ifade ediliyor. Ayrıca yeni modelde karşımıza çıkan bir başka özellik ise her iki ekranın dokunmatik olması. Bunun tanında dokunmatiğin oldukça hassas ve kolay bir kullanım sunduğunu da söylemek mümkün.

ZenBook Pro Duo’nun fiyatı henüz belli değil

Intel Core i9-9980HK işlemci ve NVIDIA GForce RTX2060 ekran kartı ile gelen Asus ZenBook Pro Duo modelinin fiyatı konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı. Bu yılın üçüncü çeyreğinde pazara girecek olan modelin yüksek bir fiyata sahip olacağı düşünülüyor.

Cevap bırakın