Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknoloji18 bin dolarlık MusicMachine 3 ile tanışın

  18 bin dolarlık MusicMachine 3 ile tanışın

  musicmachine3

  Star Wars’taki savaş araçlarından biri olan TIE Fighter’dan esinlenilerek sınırlı sayıda üretilen MusicMachine 3, modern tasarımı ve elektronik devrelerden uzak çalışma prensibi ile dikkat çekiyor…

  MB&F tasarım grubu tarafından hazırlanan bu özel ürün, daha önce gördüğünüz herhangi bir müzik aygıtından çok farklı. Star Wars temalı MusicMachine, krom parçaları ve herhangi bir prize takılı olmaması ile çarpıcı detaylarını ilk anda gözler önüne sermeyi başarıyor.

  Karmaşık ve özel bir tasarıma sahip olan müzik odaklı tasarım, düğmesine basılması ile birlikte daha önce büyük olasılıkla tanıklık etmediğiniz çalışma prensibinin uygulama safhası ile sizi tanıştırıyor. Üzerinde 1400 adet mini çıkıntının yer aldığı silindiri dönmeye, bu arada bir mekanizmaya temas etmeye başlıyor. Bunun sayesinde ise tanıdık müzik parçaları kulağınızın pasını atmaya başlıyor.

  Üzerinde 1400 adet mini çıkıntının yer aldığı silindiri dönmeye, bu arada bir mekanizmaya temas etmeye başlıyor. Bunun sayesinde ise tanıdık müzik parçaları kulağınızın pasını atmaya başlıyor.

  musicmachine-3-tie-fighter

  6 farklı tematik şarkının çalınabildiği MusicMachine 3’te Star Wars, Görevimiz Tehlike, James Bond, The Fodfather’ın da aralarında yer aldığı birbirinden ikonik şarkılar şanslı dinleyenlerini bekliyor.

  Bu özel kreasyondan sadece 99 adet üretildiği açıklanırken fiyatının ise 18 bin dolar olduğu kaydedildi. Siyah, beyaz ve metalik renklerde satışa sunulan aygıta dair çalışma prensibini merak ediyorsanız haberin devamındaki videoya göz atabilirsiniz. İyi seyirler.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN