16 Mayıs’ta tanıtılacak HTC U 11’le ilgili yeni bir video yayınlandı

0

Ekran Resmi 2017-04-28 14.06.24

“Her şeyi sıkıştır!”

Tayvan merkezli teknoloji şirketi HTC, kısa süre sonra tanıtımını gerçekleştireceği amiral gemisi maiyetindeki akıllı telefon modeliyle dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. 16 Mayıs 2017’de görücüye çıkacak Android işletim sistemine sahip cihazın resmi model ismi geçtiğimiz günlerde netleşmişti;

HTC U, HTC 11 gibi çeşitli model adladıyla gelebileceği kaydedilen akıllı telefonun HTC U 11 ismiyle geleceğini belirtelim. Yeni gelişme ise cihazın lansmanına kısa süre kala yayınlanan resmi bir video…

Yarım dakika uzunluğundaki videoda HTC, tema olarak ‘her şeyi sıkıştır’ diyor. Bu yönde çeşitli örnekler veriliyor; parmağın, meyvelerin, temizlik malzemelerinin sıkıştırılması gibi görüntülerin ardından cihazın tasarımına dair kısa bir an ekrana geliyor.

Söz konusu video, akıllı telefonun harekete duyarlı yeni kenar tasarımına vurgu yapıyor. Video,  ‘Parlak U’yu sıkıştır’ ibaresi ile sona yaklaşıyor ve son olarak da duyuru tarihi karşınıza geliyor.

Haberin devamında yer alan video HTC’nin yaz döneminde sunacağı HTC U 11’in sonraki reklam kampanyalarına da göz kırpar nitelikte, bolca canlı renk kullanımını ve eğlenceli öğeleri beklemek sürpriz olmayacak.

Beklenen özellikleri

HTC U 11’in beyaz, siyah, mavi, kırmızı ve gümüş olmak üzere 5 farklı renkte geleceği biliniyor. Ayrıca 5.5 inçlik QHD ekrana, Snapdragon 835 çipsetine, 12 MP arka/16 MP ön kameraya, artırılabilir hafızaya ve 64/128 GB olmak üzere iki dahili depolama seçeneğine sahip olması bekleniyor.

Cevap bırakın