15 tatilde yanınızda olmazsa olmaz ürünler

0

Yeni yıl heyecanından sonra herkesin beklediği yarı yıl tatili geldi çattı. Bu sayımızda en keyfli yarı yıl tatili için olmazsa olmazları sizler için bir araya getirdik. 15 tatil için ürün tavsiyeleri ile karşınızdayız!

Yarı yıl tatili ile birlikte okulların ağırlığı bir nebze olsun azalıyor ve uzun süre tatil fırsatı bulamayan pek çok aile, bu dönemde yollara koyuluyor. Özellikle kış aktiviteleri söz konusu olduğunda ülkemiz, yaz aylarında olduğu gibi binbir farklı zenginlik içeriyor.

15 tatil için ürün tavsiyeleri

Bu zenginlikleri görürken, teknolojiyi sorunsuzca yanında götürmek isteyenleri düşünerek birbirinden özel ürünleri bir araya getirdik.

Telefon ve aksesuarlar

İyi bir akıllı telefonun size yaşatacağı tüm artıları kullanabileceğiniz zamandır tatil zamanı. Tabii ki de denize atlarken kullanacaksınız Slow Motion‘u, tabii kullanacaksınız 4K video kaydını ve daha nice özelliğini.

Eğer telefon değiştirmek istiyorsanız uygun fırsatlarla beraber, 15 tatil dönemi bunun tam zamanı olabilir.

Kulaklık ve Bluetooth hoparlörler

Müzik ruhun gıdası derler. Müziksiz bir hayatınız varsa bile yine tatilde müziğe ihtiyacınız olacak. Bunun için de kulaklık ve Bluetooth hoparlörler de size yardımcı olacak.

Arkadaşlarınızla toplandığınızda ya da bahçede oturduğunuzda müzik dinleyebileceğiniz bir Bluetooth hoparlöre kimsenin hayır diyebileceğini sanmıyoruz.

SAMSUNG Level U Bluetooth Kulaklık

Tablet ve notebooklar

İş takibi başta olmak üzere pek çok eğlence konusunda bize yardımı dokunacak tabletler ve notebooklar da tatilimizin olmazsa olmazları arasında yer alıyorlar.

Üstelik tabletler için ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Akıllı telefonlar tabletlerin yeteneklerinin neredeyse tamamına sahip olsa da, birden fazla kişi bir araya toplandığında ufak bir sorun her şeyi mahvedebiliyor. Ekranın küçük olması, beraber film izleme, işleri paylaşma gibi konularda sıkıntılar yaşatabiliyor.

10.5 inç iPad Pro Wi-Fi 64GB

Oyun konsolu

Bir bavula PlayStation ya da Xbox sığmayacak da ne sığacak? Siz de bir oyun severseniz ya da arkadaşlarınızla FIFA oynamaktan keyf alanlardansanız, tatilde yanınıza bir oyun konsolu almayı ihmal etmeyin.

Hadi diyelim PS4 veya Xbox One bavula sığmıyor. Bu kez karşımıza portatif yapısıyla Nintendo Switch çıkıyor. Hem TV’ye bağlanma özelliği hem de el konsolu olması, aynı zamanda çok az yer kaplaması, Switch’i ön plana çıkarıyor.

NINTENDO Nintendo Switch Konsol Super Smash Ultimate Paketi

Cevap bırakın