120 km menzilli Xiaomi Himo T1 elektrikli bisiklet duyuruldu

0

Ünlü teknoloji şirketi Xiaomi, ilginç ürünleri arasına bir yenisini daha ekledi ve tam olarak 120 km menzilli bir elektrikli bisiklet üretti.

Xiaomi, ilginç ürünleri arasına bir yenisini daha ekledi ve tam olarak 120 km menzilli bir elektrikli bisiklet üretti. Motorlu bisiklet olarak da ifade edilen elektrikli bisikletin adı Himo T1 ve sadece 450 dolardan satışa sunuluyor. Akıllı ve ucuz telefonları ile sürekli gündeme gelmeyi başaran Xiaomi, pek çok akıllı cihazı arasına şimdi de yeni bir ürün dahil etti.

Markanın yeni ürünü bir elektrikli bisiklet ve adı da Himo T1. Çinli teknoloji devi, daha önce üretmiş olduğu modellerindeki gibi Himo T1 modelinde de pedallara yer vermiş durumda. Ayrıca pedallı olması bisikletin yasal anlamda elektrikli bisiklet sınıfına girmesini sağlamış. Xiaomi Himo T1 özellikleri ile son derece iddialı özetle. Bunun yanında elektrikli bisikletin scooter tasarımında olması sürüş anında ayakların dinlendirilmesine olanak sağlıyor.

Peki ya fiyatı?

Diğer yandan modelin fiyat konusunda daha önceki modellere göre biraz daha pahalı olduğunu söylemek mümkün. Çünkü Xiaomi, bundan önceki modellerini ortalama 300 dolarlık bir fiyat ile satışa sunmuştu, ancak yeni moped modelinde bu fiyat 450 dolara kadar çıkmış durumda. Ayrıca Xiaomi Himo T1 1.34 kWh’lık batarya ile tam olarak 120 km’lik bir yol yapıyor.

Cevap bırakın