12.3 inç ekranlı 2019 Audi TT RS Coupe

0

Audi’nin DNA’sını yansıtan iç dizaynında teknolojiyi de üst seviyede sunan modelde 12.3 inçlik bir ekran bulunuyor. İşte detaylar…

Otomobillerde araç içi eğlence sistemleri, her geçen yıl daha da gelişiyor. Dev ekranlarla çevrelenmeye başlanan üst segment otomobiller hem sürücü hem de yolculara seyahatleri daha keyifli hale getirme imkanı tanıyor. Audi, uzun yıllardır araç içi teknolojileri dendiğinde akla ilk gelen şirketlerden ve lanse edilen en yeni spor otomobil modelinde de bu eğilimi ara vermeden devam ettireceğini açık bir şekilde gösterdi.

2019 model Audi TT RS Coupe modelinde ikonik tasarım argümanlarının yanı sıra iç tasarımında süregelen bir anlayışın izleriyle karşılaşmak mümkün. Audi’nin DNA’sını yansıtan iç dizaynında teknolojiyi de üst seviyede sunan modelde direksiyonun arkasında 12.3 inçlik ekran bulunuyor. Buradan çeşitli araç ve yol bilgilerine erişim olanağı sağlanıyor.

Dokuz farklı renk alternatifiyle gelen ve Avrupa’da 70 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkan 2019 Audi TT RS Coupe’de maksimum hız 250 km/s. Aracın hız sınırının 250 km/s seviyesinde elektronik olarak sınırlandırıldığı belirtiliyor. 0-100 km hızlanması ise sadece 3.7 saniye. 400 beygir güç üreten beş silindirli turbo motor, LED farlar, 19 ya da 20 inç olmak üzere iki alternatif halinde tercih edilebilen çarpıcı jantlar ön planda.

Söz konusu otomobilde ayrıca özel tasarım paketleriyle tercih seçeneği de potansiyel müşterilere sunuluyor.

Cevap bırakın