113 milyon takipçili hesabın sahibi Instagram şifresini bilmediğini açıkladı

0

 Selena-Gomez-radio-shoot-2016-billboard-650

Selena Gomez, yeni neslin en önemli şarkıcıları arasında yer alıyor. Sadece kendi ülkesi ABD’de değil tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü isim, sosyal medyanın da en önemli fenomenleri arasında. Hatta kısa süre önce Taylor Swift, Kim Kardashian ve Beyonce gibi isimleri geride bırakıp en fazla takipçili Instagram hesabının sahibi olmuştu. Ancak görünüşe bakılırsa Gomez, bu hesabın şifresini bile bilmiyor…

Tanınmış dergi Vogue’a açıklamarda bulunan Gomez, Instagram uygulamasının akıllı telefonunda yüklü olmadığını, şifresini bilmediğini ve tüm paylaşımlarında da asistanı tarafından yapıldığını ifade ederek takipçilerini şaşırttı.

Instagram’da en çok takipçi olmanın kendisini psikolojik olarak etkilediğini belirten ünlü şarkıcı, sosyal ağın kendi zamanını çok fazla çalmaya başladığını, bağımlıya dönüştüğünü sözlerine ekledi. Görmek istemediği ve ilgisini kesinlikle çekmeyen şeyleri de gördüğü için kendisini bir süre sonra kötü hissetmeye başladığının altını çizen Gomez, daha sonra yavaş yavaş Instagram’da geçen zamanını azalttığını açıkladı.

Selene Gomez’in söz konusu hesabının takipçi sayısı 113 milyon. 2015’te 50 milyonun biraz üzerinde takipçisi bulunan isim, son yıllarda inanılmaz bir takipçi artışıyla karşı karşıya kalmıştı. Bu takipçi artışında bir içecek firmasıyla birlikte yapılan anlaşma kapsamındaki paylaşımının gördüğü ilgi (6,5 milyon beğeni almıştı) etkili olmuştu.

Cevap bırakın