10x optik zoom’lu Oppo Reno tanıtıldı

0

Çin merkezli teknoloji şirketi Oppo’nun Find X’inin ardından ikinci üst segment modeli özelliği de taşıyan Reno, iki farkı seçenekle geliyor; Reno ve Reno 10x Zoom Edition.

Oppo, üst segmente yönelik olarak sunduğu son derece iddialı bir akıllı telefon modeliyle kamuoyunun dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. Şirketin ‘Reno’ adını verdiği ve daha önceki aylarda da hakkında bazı bilgilerin ortaya çıktığı Android akıllı telefon, 10x optik zoom ve 48 MP arka kamera sistemiyle çarpıcı.

Çin merkezli teknoloji şirketi Oppo’nun Find X’inin ardından ikinci üst segment modeli özelliği de taşıyan Reno, iki farkı seçenekle geliyor; Reno ve Reno 10x Zoom Edition. Reno 10x Zoom Edition’da 6.6 inç ekran, Snapdragon 855 işlemci, NFC ve VOOC 3.0 hızlı şarj özellikleri öne çıkıyor. Cihazlarda ön kısımda kızaklı selfie kamerası da tasarıma dair ilginç detaylar arasında.

8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı seçeneği de sunuluyor…

Standart Oppo Reno’da ise 6.4 inç OLED ekran, Snapdragon 710 işlemci ve nispeten daha mütevazı kameralar göze çarpıyor. Öte yandan serinin standart modelinde 6 GB RAM, 128 GB ve 256 GB depolama alanı; 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı alternatifleri sunuluyor.

10x Zoom Edition tarafında da aynı RAM ve depolama alanı kombinasyonları söz konusu. Çin pazarı için satışlarına başlanan modelin Avrupa lansmanının 24 Nisan’da İsviçre’de düzenleneceği kaydedildi. Etkinlik kapsamında Avrupa pazarına yönelik fiyatlandırma ve detayların netlik kazanması muhtemel.

Cevap bırakın