10 TB’lık yeni HDD ile tanışın!

0

WD-Purple-10TB-HDD

Western Digital, yüksek kapasiteli HD ürünlerinin en yenisi olan WD Purple 10TB HDD’nin satışa sunulduğunu açıkladı. İşte bu dev kapasiteli HDD’ye dair öne çıkan ayrıntılar…

Depolama ünitelerinin ulaştığı form faktör olağanüstü noktalarda. Önümüzdeki süreçte 1 TB’lık dahili depolama alanına sahip mobil cihazlara doğru gidilirken, daha basit bir şekilde kabul edilebilir alanlarda, PC tarafındaki komponentlere yönelik disk ünitelerindeki gelişim de hız kesmeden devam ediyor. İşte bu yöndeki yeni haber dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Western Digital (WD) imzası taşıyan yeni 10 TB kapasiteli 3.5-inç HDD modeli ‘WD Purple 10TB HDD’nin satışa sunulduğunun açıklanması oldu.

Artırılmış kapasitesi ve ileri seviye teknolojisi ile öne çıktığı belirtilen yeni WD Purple 10TB HDD, konut ve küçük işletmelerdeki 7 gün 24 saat video kaydetme ihtiyacı gibi alanlara yönelik bir çözüm durumunda. Tek disktte 64 adede kadar HD çözünürlüklü görüntü kaydedebilen kameranın sağladığı verinin sunulmasına olanak tanıyor. Yeni WD Purple 10TB HDD’nin ABD fiyatı da belli oldu.

Ekran_Resmi_2017-04-09_23_03_42

Ürünle ilgili konuşan WD Ürün Pazarlamasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Brendan Collins, “ Yeni 10TB sürücümüz, WD Purple ailemizin yüksek performansına, güvenilirliğine ve dayanıklılığına sahip olup mevcut ve yeni nesil gözetleme sistemleri için 4K-uyumlu çözümler sunabilmeleri amacıyla katma değer sağlayan bayilere, entegratörlere ve tüketicilere maksimum kapasite sunuyor.” diyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın