1 yıl boyunca pili bitmeyen Xiaomi Wireless Mouse 2 tanıtıldı

0

Xiaomi Wireless Mouse 2 modeli, son derece şık bir tasarımla karşımıza çıkıyor…

Kablosuz fare almak istiyorsunuz, ancak “hem beklentilerimi fazlasıyla karşılasın hem de fiyatı ekonomik olsun” diyorsunuz. Xiaomi Wireless Mouse 2, yapacağınız en doğru tercihlerden biri olup bu ürüne yalnızca 8$ maliyetle sahip olabilirsiniz.

İsmini genellikle televizyon ve mobil cihaz sektöründe işittiğimiz Xiaomi; bilgisayar alanında da son derece etkin bir konumda. Dizüstü bilgisayar ürünlerine ek olarak firma bilgisayar faresi de îmâl ediyor. Şirket, birkaç gün önce, kablosuz faresinin ikinci neslini tanıttı.

Markanın en hesaplı ürünlerinden biri olan Wireless Mouse 2 modeli, son derece şık ve standart bir tasarımla karşımıza çıkıyor. 2 tuş ve 1 tekerlekten meydana gelen Wireless Mouse 2 modelinin gövdesi ise elde kaymayacak biçimde güzel bir dokuya sahip.

1000dpi foto elektrik sensörünün yer aldığı ürün, bu özelliği sayesinde farenin hızlı hareketlerine kolayca uyum sağlayabiliyor. Sağ-sol kullanıma elverişli olan cihaz, 2.4GHz bandını kullanıyor ve kendi içinde adaptörünü taşıyabiliyor. Yenilenebilir bataryası ise, 1 yıl süreyle kullanımı destekliyor.

Wireless Mouse 2 modelinin maaliyeti ise yalnızca 8$. Kalitesiyle yüksek performans sunan ve her bütçeye uygun olan bu ürünün 1. nesil modeli 10$ fiyatıyla sunulmaktaydı. 2. nesil modeli hem indirimiyle hem de yenilenmiş işlevleriyle, ilk nesil modelini geride bırakmış gibi görünüyor.

Cevap bırakın