Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Genel1.000 TL ve altı akıllı saat modelleri

  1.000 TL ve altı akıllı saat modelleri

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı saatler, spor ve sağlık gibi alanlarda kullanıcıların vazgeçilmesi haline geldi. Sizler için 1.000 TL ve altı akıllı saat modellerini listeledik.

  1.000 TL ve altı akıllı saat modelleri

  Xiaomi Mi Watch Lite

  Fiyat/performans ürünü olarak nitelendirebileceğimiz Xiaomi Mi Watch Lite, otomatik parlaklık ayarına sahip 1.4 inç TFT dokunmatik ekran ile geliyor. 11 egzersiz modu bulunan cihaz, 50 metre suya dayanıklı olarak üretildi.

  GPS+GLONASS konumlandırma ve birden fazla akıllı sensör ile saat, yörüngenizi, hızınızı, mesafenizi ve yakılan kalorileri doğru hesaplamaya imkan tanıyor. Ayrıca cihazın kasası için 3 renk seçeneği, kordon için 5 renk seçeneği ve 120’den fazla temalı saat arayüzü mevcut.

  Buraya tıklayarak Xiaomi Mi Watch Lite modelini satın alabilirsiniz.

  Huawei Watch Fit

  1.64 inç AMOLED ekran ile tanıtılan Huawei Watch Fit, 2.5D kavisli cama sahip. Yüzde 70 ekran/kasa oranıyla dikkat çeken modelin çözünürlüğü ise 280 x 456 piksel. Huawei Watch Fit, günlük kullanım alışkanlıklarınıza göre hava durumu, kalp atış hızı, adımlar ve pil ömrü gibi ayrıntıları ana ekranda konumlandırmanıza olanak sağlıyor.

  Çift yonga seti mimarisine ve güç tasarrufu algoritmalarına sahip model, ortalama 10 gün kullanım süresi sunabiliyor. Ayrıca hızlı şarj teknolojisi sayesinde, 5 dakikalık bir şarjla tüm gün kullanabilirsiniz.

  Buraya tıklayarak Huawei Watch Fit modelini satın alabilirsiniz.

  Amazfit GTR 47mm Lite

  Corning Gorilla Glass 3 ile korunan 1.39 inç AMOLED panel ile karşımıza çıkan Amazfit GTR 47mm Lite, 454 x 454 piksel çözünürlüğe sahip. Ayrıca cihazda 50 metreye kadar su geçirmezlik sertifikası mevcut.

  Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde stabil bağlantıya sahip olan model, 16 MB RAM ile tanıtıldı. Ortalama 2 saatte tam dolu hale gelen 410 mAh batarya ile karşımıza çıkan cihaz, yaklaşık 5 gün kullanım süresi sunabiliyor.

  Buraya tıklayarak Amazfit GTR 47mm Lite modelini satın alabilirsiniz.

  Amazfit Bip 1608

  2.5 D Corning Gorilla Glass ekranına sahip olan model, birçok farklı kullanım senaryosuna uygun şekilde tasarlandı. Darbelere karşı dayanıklı cam ile karşımıza çıkan model, 1.28 inç ekranıyla Transflective LCD teknolojisine sahip.

  190 mAh batarya ile karşımıza çıkan model, 30 günü aşan uzun şarj ömrü sunuyor. Bluetooth 4.0 teknolojisine sahip olan model, IPX8 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olarak üretildi.

  Buraya tıklayarak Amazfit Bip 1608 modelini satın alabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN