​Yeni HUAWEI FreeBuds Pro ses izolasyonu ile iddialı

0

‘Amiral gemisi kulaklık’ şeklinde tanımlanan HUAWEI FreeBuds Pro’nun tanıtımı gerçekleştirildi. Akıllı saat, dış ses izolasyonu ile iddialı…

Minimalizmin tasarım ilkelerine bağlı kalan HUAWEI FreeBuds Pro, her bir öğenin hem işlevsel hem de şık olmasını sağlarken, gereksiz tasarım özelliklerini ortadan kaldırıyor. Yeni kulaklıklar, tüketicileri memnun edecek yenilikçi, benzersiz bir aktif gürültü önleme teknolojisi ile işçilik, ses kalitesi ve uzun süreli konfor vadediyor.

Benzersiz bir kulak içi tasarıma sahip olan HUAWEI FreeBuds Pro, üç farklı boyutta silikon kulak tıkacı ile birlikte geliyor.

Ek olarak, yeni HUAWEI FreeBuds Pro’nun kendine özgü kare şekilli şık gövdesi, aynı zamanda harici gürültüyü en aza indiriyor. Rüzgar geçirmez tasarım, rüzgar gürültüsünü azaltmak için ses alma deliklerini ortadan kaldırıyor.

Kullanıcılar yürürken, koşarken veya bisiklete binerken bile dış gürültüden etkilenmiyorlar. Dahası, kullanıcılar, HUAWEI FreeBuds Pro kulaklık gövdelerini kullanarak zahmetsizce aktif gürültü engellemeyi etkinleştirebilir, ses seviyesini ayarlayabilir, aramaları yanıtlayabilir, oynat düğmesine basabilir ve şarkıları atlayabilirler. Son derece sezgisel olan kontrol hareketleri ile belirli bir alanın kaydırılması veya sıkıştırılması yeterli.

Gürültü engelleme yeniden tanımlanıyor

Huawei’nin ses mühendisleri, yeni aygıtın hoparlör ve dinamik sürücü arasına özelleştirilmiş bir dinamik süspansiyon ekledi. Önde gelen Hi-Fi üreticileri tarafından kullanılan bir tekniği kablosuz kulaklıklara taşıyan bu teknoloji, tüm kulaklığın akustik sistemini stabilize ederek canlı ve net bir ses sağlamak için titreşimleri azaltıyor. Son olarak FreeBuds Pro, kullanıcının kulak tipine göre sesi otomatik olarak optimize etmek için kulak içi mikrofondan gelen verileri kullanan yeni bir özellik olan Dinamik EQ Ayarı ile ideal ses kalitesini tamamlanıyor.

Cevap bırakın