Zyxel Nebula ürün ailesine yeni üyeler

0

Ağ teknolojileri alanında uçtan uca ürünler sunan Zyxel, bulut tabanlı Nebula ürün ailesine yatırım yapmaya devam ediyor.

Yeni ürünlerle zenginleşen Nebula Bulut Çözümleri’nin yönetim paneli de çok daha işlevsel hale getirildi. Estetik görüntüsünün yanı sıra kullanım kolaylığı ile de dikkat çeken cihaz, bir dizi akıllı yönetim aracı ile çok daha fazla cihazla entegre bir şekilde çalışabilir hale getirildi.

Yenilenen tasarımında estetik, işlevsellik ve son teknolojiyi entegre bir şekilde kullanıma sunan Zyxel, gösterge tablosunda “karanlık mod seçeneği” ile göz sağlığı için üstün bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor.

Mevcut Nebula kullanıcılarının geri bildirimlerinden yola çıkarak tasarlanan yeni nesil gösterge panosu, neredeyse sınırsız özelleştirme imkanı ile kullanıcılara üst seviye esneklik sunuyor.

Nebula Ürün Ailesi, dijital dönüşüm yatırımı yapan kurumlara yeni erişim noktaları / access pointler ile şimdi çok daha fazla seçenek sunuyor.

Seriye dahil olan WAX650S, NWA110AX ve WAX510D model erişim noktalarının hepsinde Wi-Fi 6 (802.11ax) desteği bulunuyor. MAC filtreleme, WPA3 Wi-Fi desteği, dinamik VLAN

ataması gibi artıları bünyesinde barındıran ürünler, güvenli internet erişimini garanti alına alıyor.

Zyxel XS3800-28 de Nebula Ürün Ailesine Katıldı

Zyxel XS3800-28, bulut tabanlı ağ çözüm ailesi olan Nebula’nın en yeni üyesi oldu. 28-port desteği bulunan 10G Yönetilebilir Switch, küçük işletmeler ve kampüs ağları için tasarlandı. Çoklu bağlantı (Multi-Gigabit) imkanı sunan yönetilebilir switchler, 100M, 1G, 5G, 2.5G ve 10G hızlarını destekliyor.

Cevap bırakın