Zoom için en iyi Google Chrome eklentileri

0

Koronavirüs ile adeta patlama yaşayan ve birkaç ayda kullanıcı sayısını katlayan Zoom, iş ve eğitimin yanı sıra, bireysel kullanımda da yaygın; platformu kullanmak da Google Chrome’daki en iyi Zoom eklentileri sayesinde daha pratik ve kullanışlı.

Zoom için en iyi Google Chrome eklentileri

Zoom Recordings Downloader

İnternet hızının görüşmelere engel olduğu durumlarda, sesin anlaşılamadığı ya da kamera görüntülerinin iletilmediği hallerde bu uygulama Zoom görüşmelerini tarayıcıya indirme ve daha sonra internet olmayan bir ortamda dahi izleme olanağı veriyor.

Zoom Recordings Downloader indir

Zoom for Google Chrome

Zoom masaüstü uygulamasını kullanmak istemiyorsanız, Chrome eklentisi vasıtasıyla Zoom görüşmelerini gerçekleştirebilirsiniz. Pek kaynak harcamadan çalışan Zoom for Google Chrome, masaüstü sürüme göre daha az özellik sunuyor ama görüşmelere katılma ve görüşme başlatma seçenekleri mevcut.

Zoom for Chrome indir

Zoom Scheduler

Google Chrome için Zoom’un tek resmi uygulaması olan Zoom Scheduler, Google Takvim’e Zoom görüşmelerinizi eklemenizi sağlıyor. Takvim’den de bir etkinlik açarak, Zoom görüşmesi planlayabilir, insanları davet edebilirsiniz.

Zoom Scheduler indir

Zoom Self Help Centre

Bu yardım odaklı eklenti, çeşitli yönergeler ve yardım videoları içeriyor. Teknik bilgiye sahip olmayan kullanıcılar için hazırlanan Zoom Self Help Centre, şirketin resmi sitesine girdiğinizde, bulunduğunuz sayfaya göre ilgili yardım başlıklarını ekrana getiriyor.

Zoom Self Help Centre indir

Cevap bırakın