Zirvede şıklık yarışı

0

Adrenalini seviyorsanız mutlaka kış sporlarına da merakınız vardır. Kalabalığın çekildiği, havanın biraz daha ılındığı bu zamanlarda kayak yapmanın keyfi paha biçilemez. Bu keyfe bir de sizi dış dünyadan soyutlayacak güzel bir müzik eşlik etsin. Tablo gözünüzün önünde canlandıysa sizlere kablosuz bir müzik keyfi tavsiye ediyoruz. Zirvede şıklık yarışı için hangi kablosuz kulaklık modellerini tercih etmelisiniz?

zirvede şıklık yarışı

Zirvede şıklık yarışı başlıyor

Şubat ayının sonuna yaklaşıyoruz. Sömestr tatili bitti, kış aylarını da artık geride bırakıyoruz. Herkesin aklına bu zamanlarda kayak sezonunun sona erdiği gelse de aslında bu mevsim kayak yapmanın en güzel zamanlarıdır. Kalabalıktan uzak, havanın biraz daha ılındığı bu vakitlerde kayak yapmak daha bir keyifli olur. Alabildiğine beyaz bir boşluk, tepenizde içinizi ısıtan bir güneş, adrenalini seviyorsanız azıcık hız ve kulağınızda en sevdiğiniz müziklerin çaldığı bir ortamı hayal edin. Bu keyfi en iyi şekilde deneyimlemeniz ve kayarken kabloların sizi rahatsız etmemesi için kablosuz kulaklık ürünleri mutlaka size eşlik etmeli… Zirvede şıklık yarışına var mısınız?

 

Mükemmel ses izolasyonu

Zirvede, bembeyaz karların içinde müzik dinlemenin gerçekten ayrı bir keyfi var. Bunun için de en iyi kulaklıklardan birine sahip olursanız, yaşadığınız deneyim o kadar farklılaşıyor. Tabii kayak yaparken kablolara takılmamanız için kablosuz bir kulaklık daha güzel bir tercih olur. JBL’in Everest Elite 750NC kablosuz kulaklık modeli şık bir görüntü sergilediği gibi oldukça da iyi özelliklere sahip. ‘Adaptive Noise Cancelling’ özelliği sayesinde ses izolasyonu sağlayan kulaklığın aynı zamanda echo engelleyici mikrofonu da bulunuyor. Kayak yaparken cep telefonunuz çalarsa kulaklığınızın üzerinden sesi ve çağrıyı kontrol edebilirsiniz. 15 saate kadar pil ömrü bulunan kulaklığı, kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla katlayıp çantanıza koyabilirsiniz.

JBL Everest Elite 750NC kablosuz kulaklık modelini incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

22 saat kesintisiz müzik

Kayak yaparken giyindiğiniz şık kıyafetleri şık bir kulaklıkla tamamlamak isterseniz Beats’in Studio 3 modeli uçuk gül rengindeki kulaklığını tercih edebilirsiniz. Dışarıdan oldukça şık görünen bu kulaklık sahip olduğu üstün özelliklerle de bir o kadar başarılı. Dışarıdaki sesi kesen ‘Adaptive Noise Cancelling’ özelliği sizi sadece dinlediğiniz müziğe odaklıyor. Kayak yapmak için piste sabah erken saatlerde çıkıp gün batımına doğru döndüğünüzü de hesaba katarsanız uzun bir pil ömrüne ihtiyacınız var. Beats’in Studio 3 modelindeki kulaklığı 22 saatlik pil ömrüyle sizi zirvede de yalnız bırakmıyor. Kullanmadığınız zamanlarda da özel kutusuna koyup rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Beats Studio 3 kablosuz kulaklık modelini incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Kullanıcı dostu kulaklık

Zirvedeki şıklık yarışı için tavsiye edeceğimiz bir diğer kulaklık da Marshall’ın Major II modeli. Şık görüntüsünün yanı sıra kullanıcı dostu bir ürün olarak da ön plana çıkan kablosuz kulaklık özellikle kayak yaparken size oldukça kolaylık sağlayacak bir ürün. Örneğin siz kayak yaparken telefonunuz çalarsa kulaklığın üzerinden tek bir tuşla çağrınızı yanıtlayabiliyorsunuz. Bir diğer dikkat çekici özelliği de yine tek tuşla dinlediğiniz müziği durdurabiliyor olmanız. Aynı tuşa 2 kez bastığınızda bir sonraki şarkıya geçebilirsiniz. 3 kere basarsanız da bir önceki şarkıya geri dönebiliyorsunuz.

Marshall Major II kablosuz kulaklık modelini incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Konforlu müzik keyfi

Son olarak zirvede şıklık yarışı için kayak yaparken rahatlıkla kullanabileceğiniz bir diğer kulaklık modeli de Sennheiser’ın HD 4.40 BT modelindeki kablosuz kulaklığı. HD 4.40 BT kablosuz kulaklık, müziği özgürce deneyimlemek isteyenlerin ilgisini çekiyor. Mobil cihazlarla sorunsuz bir şekilde kullanılabilen kulaklık, katlanabilir yapısı ve hafif gövdesi ile kolayca taşınabiliyor. Kullanıcı dostu bir bataryaya sahip olan HD 4.40 BT, tek seferlik şarj ile 25 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Kulaklık, Bluetooth 4.1 ve NFC desteği ile birlikte geliyor. Kulak ile kafa bölgesine rahatlıkla oturan taç ve kulak kapsül yapısı, konforlu müzik dinleme keyfini sonuna kadar yaşatıyor. Uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık vermeyen kulaklık, zarif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Sennheiser HD 4.40 BT kablosuz kulaklık modelini incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın