Yüksek zumlu fotoğraf makinesi Sony DSC-HX99 duyuruldu

0

Sony, 18.2 megapiksellik kompakt fotoğraf makinesi DSC-HX99’u satışa sunuyor. İşte detaylar…

Japon teknoloji şirketi Sony, Cyber-shot kompakt fotoğraf makinesi serisine yeni bir model daha ekledi. Sony DSC-HX99 model adıyla gelen fotoğraf makinesi, oldukça minimalist bir tasarımda şaşırtıcı derecede yüksek zum vaat ediyor.

10 cm genişlik, 6 cm uzunluk ve 3,5 cm kalınlık ölçülerindeki yeni Sony DSC-HX99, bu boyutlarına karşın ZEISS Vario-Sonnar T* 24-720 mm zoom lensiyle 28x optik zuma olanak tanıyor. saniyede 10 kareye kadar yüksek hızlı kesintisiz çekim sunan BIONZ X görüntü işleme motorunun yanı sıra cihazda RAW formatlı görüntü kaydı, dokunmatik netleme/dokunmatik deklanşör fonksiyonu ve Bluetooth özellikleri öne çıkıyor.

180 derece açıyla hareket edebilen 3 inç dokunmatik OLED ekran, şarj edilebilir pil, vizör, flaş, ISO 6400, çok sayıda mod, 4K video kaydı, videoda 120x’e kadar dijital zum özellikleri ile dikkat çeken modelde kullanıcının geçici olarak uzaklaştırmasına ve telefoto ucunda bir objeyi çekerken daha geniş bir alanı görüntüleyen Zum Yardımı fonksiyonu inovatif özellikler arasında konumlanıyor.

Ne zaman satışa sunulacak?

WiFi ve NFC özelliklerine de sahip olan kompakt fotoğraf makinesinin kısa süre içerisinde satışa sunulacağı belirtiliyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun fotoğraf makinesi seçenekleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın