Yeni ve daha uygun fiyatlı Apple Pencil siparişe sunuldu

0
İdeal piksel doğruluğu, düşük gecikme süresi ve eğime duyarlılık gibi özelliklere sahip yeni ve daha uygun fiyatlı Apple Pencil; not alma, çizim yapma, açıklama ekleme, günlük tutma ve daha fazlası için ideal.

Mat bir yüzey ve saklama kolaylığı için iPad’in yanına manyetik olarak yapışan düz bir kenar ile tasarlanan yeni Apple Pencil tanıtıldı.

Apple Pencil (1. ve 2. nesil) gelişmiş piksel hassasiyeti, düşük gecikme süresi ve eğime duyarlılık desteğiyle altın standardı belirledi ve yeni Apple Pencil da müşterilerin çok sevdiği tüm bu özellikleri sunuyor. Yeni Apple Pencil; Karalama, Notlar ve Freeform’da ortak çalışma gibi iPadOS özellikleriyle harika bir şekilde çalışıyor ve M2 çipe sahip iPad Pro modelleriyle birlikte kullanıldığında daha da yüksek hassasiyet için Apple Pencil ile dokunmadan algılama özelliğini destekliyor. Çıkarılamayan sürgülü kapağın arkasına gizlenen USB-C bağlantı noktası, müşterilerin yeni Apple Pencil’ı eşleştirmek ve şarj etmek için USB-C konnektörü üzerinden tüm iPad modellerine bağlamasına olanak veriyor. Kullanılmadığı zamanlarda iPad’e manyetik olarak yapıştırılarak saklanabilen yeni Apple Pencil, pil tasarrufu sağlamak için uyku durumuna geçiyor.

iPad’in çok yönlülüğünü tamamlayan yeni Apple Pencil, dijital el yazısıyla yazarken, not alırken, belgeleri işaretlerken ve daha birçok işlem sırasında sihirli bir deneyim yaşamaları için müşterilere daha fazla seçenek ve değer sunuyor. Yeni Apple Pencil, müşterilerin istedikleri özelliklere ve iPad modeline göre mükemmel Apple Pencil’ı seçmelerine olanak tanıyor. 10. nesil iPad’e sahip müşteriler yeni Apple Pencil’ı veya 1. nesil Apple Pencil’ı seçebiliyor. iPad Pro, iPad Air ve iPad mini’ye sahip müşteriler ise yeni Apple Pencil’ı veya 2. nesil Apple Pencil’ı seçebiliyor.
Cevap bırakın