Yeni S-Pen modeli ortaya çıktı!

0

Samsung’un 9 Ağustos tarihinde resmi tanıtımını yapacağı Galaxy Note 9 modeli, yeni bir S-Pen modeline de ev sahipliği yapacak. Yeni S-Pen modeli, farklı renk seçenekleriyle ortaya çıktı.

Note 9 donanım parçaları ortaya çıktı

Yeni S-Pen modeli ortaya çıktı!

Galaxy Note modellerini, pazarda en farklı yapan özelliklerin başında S-Pen geliyor. Bu özel kalem, her yeni Galaxy Note modeli ile daha da gelişti. Şimdi ise, Galaxy Note 9 ile yeni bir S-Pen modeli daha gelecek.

yeni s-pen

9 Ağustos tarihinde, Samsung Unpacked etkinliği kapsamında Galaxy Note 9 ile tanıtılacak olan yeni S-Pen modeline ait farklı renk seçenekleri ortaya çıktı.

,

Bluetooth özelliği ile yenileneceği iddia edilen ve daha şimdiden büyük merak uyandıran S-Pen modellerinin farklı renkleri sızdırıldı. Tasarım noktasında, öncelik S-Pen modellerine göre farklılıklar görünmüyor.

Sarı, pembe ve kahverengi modellere ait olan kalemlerin görselleri sızdırıldı. Bu görseller ile birlikte, Note 9 modelinde kullanılacak olan kalem ilk kez tamamen görüntülenmiş oldu. Galaxy Note 9 ve S-Pen’in tüm detayları 9 Ağustos tarihinde resmi olarak açıklanacak.

Cevap bırakın